Mitai apie šilumos siurblius – trukdo suprasti jų funkcionalumą

pagal | 2022-09-09

Renkantis šilumos išgavimo galimybes siūlome nepamiršti, kad visada verta investuoti į naujoves. Jos galbūt kainuoja ir brangiau, tačiau visada atsiperka savo kokybe. Galiausiai, garantuoja saugumą, kurio labai dažnai trūksta renkantis apšildyti namus.

Šilumos siurbliai – jau nebėra inovacija, tačiau suprasti jų galimybes kartais trukdo mitai, kurie sklando viešojoje erdvėje. Paneigti mitus gali Saulesbroliai.lt specialistai, tad užsirašykite konsultacijai.

Ar tikrai kainos yra didelės?

Tikrai ne. Su įrangos kainomis galima susipažinti internete. Dėl konkurencijos jos tampa vis mažesnės ir apskritai tokios įrangos pirkimas tampa prieinamas kiekvienam. Puiki galimybė sutaupyti dar daugiau yra sekti akcijas, juolab, pirkti įrangą, tačiau dalį jos išlaidų padengti pasinaudojus valstybės teikiama parama.

Baimė, kad neapšildys namų

Tai yra įranga, kuri puikiai tinka ir mažiems namams, ir dideliems. Kai jie yra labai dideli – dažniausiai siūloma rinktis oras-vanduo sistemas. Kai yra mažesni – puikiai pakaks ir oras-oras. Svarbiausia renkantis yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys ir labiausiai tinkamas sistemas, kurios pirmiausia turi patenkinti savo efektyvumu.

Išlaikymas – ypač pigus?

Taip, tai yra faktas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šilumos siurbliai jiems padėjo labai daug sutaupyti. Galbūt pati įranga yra kiek brangesnė nei kieto kuro katilai, tačiau galiausiai žiemos sezono sąskaitos bus tokios mažos, kad pamirškite, jog šildymas Jums kainuoja apskritai.

Įranga yra reikli?

Ne. Svarbiausia yra rinktis tokią įrangą, kuri yra sertifikuota, tokią, kurią siūlo patikimi gamintojai. Tuomet problemų tikrai nebus ir ji Jums tarnaus labai daug metų.

Pasiūla – tik naujos statybos namams?

Šilumos siurbliai yra geras pasirinkimas ne tik naujos, tačiau taip pat ir senos statyboms namams. Tai yra puikus pasirinkimas ir senos statybos namams. Tik, žinoma, bet kuriuo atveju reikia geros izoliacijos, kad būsto išlaikymas būtų kuo pigesnis.

Jeigu Jus domina šilumos siurblys – Saulesbroliai.lt, tačiau norite įsigyti pigiau – siūlome pasinaudoti subsidijomis. Jos siūlomos fiziniams asmenims, kurie keičia senos kartos įrangas inovatyviomis sistemomis. Tai puiki galimybė sumokėti mažau, tačiau gauti daugiau.