Veidotyra – kas tai yra?

pagal | 2022-09-11

Kiekvienas žmogus turi unikalų veidą. Jame yra užšifruota daug informacijos, o tą analizuoja veidotyra. Tai yra mokslas, kilęs iš Kinijos, prieš tūkstančius metų. Šis mokslas padeda analizuoti žmogaus charakterio ir būdo savybes, remiantis jo veido bruožais.

Kokios yra veido formos veidotyroje?

Kiekvienas veidas turi unikalią formą. Veidotyroje veidų formos skirstomos į tokias: ovalas, apskritimas, stačiakampis, kvadratas, trapezoidas, rombas. Kiekviena veido forma nulemia skirtingus žmogaus charakterio bruožus.

Pavyzdžiui stačiakampio veido formą turintys žmonės labai darbštūs.. Apvalaus veido žmogus pasižymi smailu lyg lazeris protu ir turi puikias savybes prisitaikyti prie kintančių situacijų ir aplinkos ir prie naujai sutiktų žmonių. Tie, kas turi kvadrato formos veidą, gali būti puikūs lyderiai ir lemiamu metu priimti tinkamus sprendimus, kurie yra labai svarbūs. Jeigu žmogus turi ovalios formos veidą, tuomet jie yra geros širdies, lengvai bendraujantys ir turintys labai daug kūrybiškumo potencialo.

Kokios veido dalys analizuojamos veidotyroje?

Atliekant veido analizę, pateikiamos ne mažiau negu dvi veido fotonutoraukos: iš priekio ir iš vieno arba abiejų veido šonų. Tokiu būdu atsiskleidžia visi bruožai veide: ausų išlinkimai, akių ir jų vokų padėtis, lūpų pozicija ir forma, nosies ilgis ir išlenktumas, skruostai, antakiai, smakro forma. Juk iš priekio kai kurie veido bruožai gali nepasimatyti, o iš šono atsiveria jų vaizdas, todėl atliekant veidoskaitos paslaugą, reikalinga atkreipti dėmesį į šiuos niuansus. Tokiu atveju veido tyrimas bus atliktas daug kruopščiau ir tiksliai negu tik pateikus vien tik fotonuotrauką iš priekio. Taip pat svarbu, kad nuotraukoje būtų atvaizdas žmogus, esantis ramybės būsenoje ir neatliekantis jokių mimikos ženklų, žiūrintis tiesiai ir nerodantis jokių savo emocijų. Tai padės atlikti itin tikslią analizę ir pateikti žmogui informaciją apie jo būdo bei charakterio bruožus, kuriuos lemia būtent jo veido struktūra, raumenys ir kt.

Apibendrinimas

Taigi, šiame straipsnyje aptarėme, kas tai yra veidotyra, kokie akcentai yra svarbūs atliekant šią paslaugą. Svarbu, kad jus asmeniškai domintų klausimas apie savęs pažinimą, tuomet veidoskaita gali būti įdomus nuotykis, siekiant sužinoti daugiau informacijos apie tai, koks esate iš tikrųjų.