Nagų džiovintuvų privalumai

pagal | 2022-12-13

Laukimas, kol nagų lakas išdžius, yra toks laiko švaistymas ir kvailystė, kai reikia atlikti kitas svarbias užduotis. Dėl šios priežasties galite įsigyti nagų lako džiovintuvą. Jis padės per kelias sekundes išdžiovinti nagų laką. Dauguma jų yra nešiojami ir lengvai naudojami. Jie veikia naudodami baterijas, kurios veikia labai ilgai. Juos galite pasiimti su savimi eidami į kelionę.

Nagų džiovintuvų tipai

Daugiausia yra dviejų tipų nagų džiovintuvai: UV lempos džiovintuvai ir LED džiovintuvai. LED džiovintuvai yra naujesni ir geresni nei UV nagų džiovintuvai. UV džiovintuvai plačiai naudojami manikiūro salonuose. Jie gali pūsti abiejų tipų orą su galimybe pasirinkti šaltą arba šiltą orą. Šie džiovintuvai taip pat skleidžia UV spindulius, kad nagų gelis ar lakas greičiau išdžiūtų. UV spinduliai taip pat naikina nago bakterijas.

Kodėl LED nagų lempos yra geresnės nei UV?

LED nagų džiovintuvai visais atžvilgiais yra geresni už UV džiovintuvus. Šie džiovintuvai sunaudoja mažiau laiko nagų lakui išdžiovinti. Geriausia LED nagų lempa šiai užduočiai atlikti užtrunka tik 30-35 sekundes. Jos yra lengvesnės už UV džiovintuvus ir taip pat sunaudoja mažiau energijos. Naudodami LED džiovintuvus taip pat galite lengvai judėti, nes juos galima intensyviai naudoti tik su akumuliatoriumi. Vidutiniškai su tuo pačiu akumuliatoriumi jie gali veikti 50000 valandų. Didelio naudojimo LED džiovintuvai gali būti šiek tiek brangesni, tačiau jei norite įsigyti tokį džiovintuvą naudojimui namuose, galite įsigyti pigesnį, nes jis nebus dažnai naudojamas.

Nagų džiovintuvų naudojimo privalumai

Trumpesnis džiovinimo laikas: Jei nagus džiovinate natūraliai, tai gali užtrukti daugiau ar mažiau nei pusvalandį. Tačiau naudodami nagų džiovintuvus galite gerokai sutrumpinti šį laiką. Vidutinė nagų džiovyklė užtrunka mažiau nei 6 minutes, kad visiškai išdžiovintų visus rankų nagus.

Tinka profesionalams: Jei esate makiažo meistras, nagų džiovintuvas yra būtinas jūsų salone. Tai gali labai padėti padidinti jūsų pajamas. Kadangi nagai džiovintuvu išdžiūsta greitai, darbo valandomis galite aptarnauti daugiau klientų. Jūsų klientės taip pat bus patenkintos, nes naudodamos džiovintuvą sutaupysite ir jų laiko.

Naudodami nagų lempas galite išgauti pilną išbaigtumą, Jei nagų laką džiovinate natūraliai, tai ne tik užtrunka daug laiko, bet ir gali būti, kad nagų lakas nebus gerai išbaigtas. Džiovintuvas gerai išdžiovina ir sukietina nagų laką, todėl galite turėti lygią apdailą.

Jokių nelaimingų atsitikimų: jei nagų laką džiovinate naudodami nagų lempą, nėra tikimybės, kad nagų lakas bus išteptas ar suteptas. Naudodami ją net nesuteikiate galimybės nagams liestis su kitais daiktais, kurie yra dažna nagų lako sugadinimo priežastis.