Vonios kambario maišytuvai: kaip išsirinkti?

pagal | 2022-12-14

Nesuklysime pasakydami, kad vonios kambaryje vandens tiekimas yra vienas svarbiausių veiksnių, todėl ypač atsakingai reikia rinktis už jį atsakingus prietaisus. Nors šioje patalpoje dažnai naudojami net keli vandens maišytuvai, visi jie pasirenkami atsižvelgiant į tuos pačius kriterijus – apie juos šį kartą pakalbėsime plačiau.

Apsispręskite dėl komplektacijos

Maišytuvų komplektacijos skiriasi priklausomai nuo jų tipų. Pavyzdžiui, vonios maišytuvai gali būti komplektuojami kartu su dušo komplektu, o pastarieji – parduodami kartu su dušo galvute ir žarna, arba be jos. Net ir praustuvui skirti maišytuvai dabar gali būti komplektuojami kartu su bidete dušeliais, kurie pritaikomi asmeninei higienai, patogesniam įvairių talpų pripildymui, unitazo priežiūrai ar įvairiems kitiems darbams. Šie pasirinkimai yra labai individualūs ir priklauso nuo asmeninių Jūsų lūkesčių, tačiau bet kuriuo atveju pravartu susipažinti su galimomis opcijomis.

Pasirinkite tinkamą montavimo būdą

Renkantis bet kurio tipo maišytuvus, reikėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali būti montuojami ne tik standartiniu būdu – taip pat galima rinktis potinkinius variantus. Tuomet dalis konstrukcijos yra paslepiama sienoje, tad sukuriama estetiška, minimalistinė aplinka, o laisvą vietą galima išnaudoti kitiems daiktams. Visgi, pirminiai darbai yra atliekami kiek sudėtingiau, tačiau po to galima mėgautis minėtais privalumais. Jei svarstysite apie tokį variantą rinkdamiesi vonios maišytuvus, gausų jų pasirinkimą rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/prekes-namams/vonios-kambario-prekes/maisytuvai/f/all/vonios-maisytuvai.

Apsvarstykite termostatinio maišytuvo kandidatūrą

Kalbant apie skirtingus maišytuvų tipus, reikėtų išskirti ir termostatinius modelius. Išskirtinis jų bruožas – galimybė palaikyti pastovią, Jūsų pačių nusistatytą temperatūrą. Taip galima išvengti jos svyravimų ir nemalonių karšto ar šalto vandens pliūpsnių maudynių metu. Be to, prisilietus prie jų korpuso, nėra galimybės nemaloniai nusiplikyti. Maža to, termostatiniai maišytuvai yra laikomi ekonomiškais, kadangi Jums nebereikia laukti, kol vanduo pasieks pageidaujamą temperatūrą ir veltui naudoti jo resursų. Nors ši įranga kai kuriais atvejais gali būti brangesnė, akivaizdu, kad investicijos netrunka atsipirkti.

Įvertinkite papildomas detales

Akivaizdu, kad maišytuvų įvairovės tikrai netrūksta, tad norėdami surasti tinkamiausią, turėtumėte atsižvelgti ir į papildomas detales. Pavyzdžiui, skiriasi snapelių ilgiai – ilgesni modeliai yra mobilesni, todėl naudojant juos, galima prileisti vandens ir į kitas talpas. Skiriasi svirtelių skaičius ir rankenėlių valdymo būdas – jas galima atsukti ar atlenkti, o taip pat atrandami ir sensoriniai modeliai. Visi šie aspektai labai priklauso nuo asmeninių poreikių, tačiau jei apie juos pagalvosite iš anksto, būsite tikri, kad naujasis maišytuvas lūkesčius pateisins visapusiškai.

Atsižvelkite į dizainą

Vandens maišytuvai vonios kambaryje prisideda ir prie bendro interjero formavimo, todėl reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų išvaizdą. Žinoma, visuomet galite rinktis pernelyg dėmesio neatkreipiančius chromuotus modelius, tačiau jei norisi sukurti įdomesnį dizainą, galite išbandyti baltus, juodus ar net auksinius maišytuvus. Atspalvių ir įdomių formų rasite ir daugiau – pagalvokite, kaip jas priderinsite prie kitų vonios kambaryje esančių detalių.

Apsibrėžkite biudžetą

Vandens maišytuvų kainos skiriasi priklausomai nuo komplektacijos, funkcionalumo, dizaino sprendimo ir gamintojų, tad tinkamus įrenginius galima surasti nepriklausomai nuo biudžeto. Visgi, jeigu jį apsibrėšite iš anksto, apsipirksite kur kas efektyviau. El. parduotuvėje Pigu.lt dušo maišytuvai ir voniai bei praustuvams skirti įrenginiai pradžiugins puikiu kainos ir kokybės santykiu – čia tikrai rasite, ką pasirinkti.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, turėtumėte pakankamai lengvai nuspręsti, kurie vandens maišytuvai labiausiai tiks Jūsų vonios kambariui. Pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta, tad svarbiausia išsigryninti savo poreikius.