Noriu išsaugoti močiutės video kasetes. Kaip?

pagal | 2022-07-07

Vis daugiau žmonių vertina tai, kad senos kasetės yra langas į praeitį, kuri yra autentiškas. Natūralu, kad tokiu atveju yra bandoma išsaugoti tokias kasetes, kuriose gali būti ir mūsų pačių pačios gražiausios gyvenimui akimirkos.

Kadangi šiuo metu vaizdo kasečių perrašymas kainuoja gana pigiai – vis daugiau žmonių renkasi tokią paslaugą ir tikrai didelius video kiekius neša specialistams, kurie atlieka šiuos darbus.

Nebandykite atlikti patys

Pirmiausia džiugu tai, kad šiuo metu specialistų, kurie teikia skaitmeninimo paslaugas, tikrai labai daug. ir jų paslaugų kainos tikrai tinka daugeliui. Dėl to siūlome net nebandyti pačiam bandyti skaitmeninti įrašų prasta įranga, kuri net gali sugadinti juostas.

Atsiminkite, kad vaizdajuosčių perrašymas yra ta paslauga, kuri reikalauja ne tik konkrečios technikos, tačiau taip pat ir žinių, kurios reikalingos tiksliam darbų atlikimui. Siūlome investuoti į kokybę ir šiuo atveju tai yra geriausių specialistų paieškos.

Prastų specialistų paslaugos

Kai kurie bando sutaupyti ir renkasi tokius asmenis, kurie siūlo paslaugas pigiau nei tokiomis kainomis, kurios tuo metu yra rinkoje. Visada siūlome vengti tokių variantų. Paprasčiausiai taip jau yra, kad tokiu atveju dažniausiai tenka nusivilti ne tik įrašo kokybe, tačiau net ir gali būti sugadinta kasetė. Tai yra rizika. Visada reikia tartis su tais, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad poreikiai bus patenkinantys.

Galimybės žiūrėti per kur norite

Video įrašymas .mp4 formatu yra tai, ko reikia daugeliui. Jis suteikia galimybę  žiūrėti tiesiai per TV arba kitą įrenginį, kuris jums labiausiai tinka. Pasinaudokite galimybe, kadangi jos šiuo metu yra labai plačios ir prieinamos kiekvienam, kuris nori būti tikras dėl rezultato.

Video kasečių perrašymas kainuoja pigiai, tad galima pasidžiaugti, kad net ir labai dideli kiekiai įrašų gali būti suskaitmeninami ir tuo pačiu juos galėsite žiūrėti visada, kai tik kils toks noras.

Išsami informacija: www.perrasymas.lt.