Skrydis oro balionu – neišdildomi įspūdžiai.

pagal | 2022-07-02

Skrydis oro balionu – neišdildomi įspūdžiai.

Plaukiojimo aukštai virš žemės krepšyje pojūtis yra nepakartojamas. Jei ieškote kažko tikrai unikalaus ir ypatingo, skrydis oro balionu yra puiki pramoga.

Pasiruošimas:

Prieš leisdamiesi į pirmąjį skrydį oro balionu, turėtumėte nepamiršti keleto dalykų. Pirma, turi būti tinkamos oro sąlygos. Antra, skrydį oro balionu geriausia išbandyti su draugų ar šeimos grupe, taip bus drąsiau ir jaukiau.Trečia, būtinai apsirenkite patogiai ir apsirenkite sluoksniais, nes dideliame aukštyje temperatūra gali greitai pasikeisti. Ir galiausiai nepamirškite fotoaparato!

Skrydis oro balionu – tai veikla, kurią kiekvienas turėtų išbandyti bent kartą gyvenime. Ši patirtis, nėra panaši į jokią kitą. Plūduriuoti aukštai virš žemės krepšyje, apsuptam nuostabaus kraštovaizdžio, tikrai nepamirštama. Jei ieškote kažko unikalaus ir ypatingo, skrydis oro balionu yra puiki pramoga arba dovana.

Vietos ir laiko pasirinkimas:

Skrydžius Lietuvoje galite pasirinkti šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Anykščiuose, Druskininkuose, Trakuose, Kuršių Nerijoje, Utenoje, Telšiuose, Molėtuose.

Populiariausi pasirinkimai:

Vilnius – populiariausias miestas skrydžiams oro balionais. Čia galima išbandyti kelias trasas, pasirinktinai:- Skrydis su panorama į Vilniaus miestą – unikali patirtis. Išskridus aukštai virš miesto, galima išvysti senamiestį, Gedimino pilį, TV bokštą ir kitus miesto objektus. Kita Įdomiausia trasa – skrydis virš Neries upės įlankų. Tai unikalus vaizdas, kurį galima pamatyti tik skridus virš upės.

Kaunas – miestas, kuriame rasite įvairiausių trasų. Viena iš jų – skrydis virš Kauno miesto senamiesčio. Tai patirtis, kurią verta pamatyti bent kartą gyvenime. Kitos trys populiarios trasos – skrydis virš Nemuno delta, Zapyškio ežero bei skrydis virš Kauno marių.

Klaipėda – miestas, kuriame taip pat galima išbandyti įvairiausių trasų. Viena iš populiariausių – skrydis virš Neringos. Skrydžio metu atsiveria puiki panorama į Neringą, ir Klaipėdos miestą. Kitos trys populiarios trasos – skrydis virš Danės upės įlankų, skrydis virš Kretingalės ežero.

Trakai – miestas, kuriame rasite įvairiausių trasų. Viena iš populiariausių – skrydis virš Trakų pilies. Tai patirtis, kurią verta pamatyti bent kartą gyvenime. Kitos trys populiarios trasos – skrydis virš Galvės ežero. Skrydžio oro balionu metu atsiveria puiki panorama į Trakus.

Tad belieka pasirinkti Jums įdomiausi variantą ir užsisakyti skrydį jau dabar.