Onkologinės ligos ir jų prevencija

pagal | 2021-10-04

Onkologinės ligos, ką reikia apie jas žinoti?

Onkologinės ligos yra visuomenės, mokslo ir medicinos aktualiausios problemos, nes sergamumas ir mirštamumas nuo jų labai sparčiai auga. Dėka mokslo, jau dabar galime greičiau pastebėti vėžį ankstyvoje stadijoje. Įdiegti jo profilaktikos priemones, sukurti modernius piktybinių navikų tyrimų būdus. Nors yra sukurta daug vaistų ir metodų vėžio gydymui ir profilaktikai, leidžiančių efektyviai gydyti sergančiuosius, gerinti jų gyvenimo kokybę, prailginti gyvenimą bei ankstyvoje vėžio stadijoje – visiškai išgydyti ligonį, mes negalime tvirtinti, kad jis jau yra nugalėtas. Vėžys yra liga, kuri kasmet nusineša milijonus gyvybių pasaulyje.

Pasaulio sveikatos oraganizacija, remdamasi moksliniais tyrimais teigia, kad išvengti daugelio susirgimų, aptikti piktybinius navikus ankstyvoje stadijoje. Juos išgydyti, galima, jei sveikai gyvensenai, kitaip vėžio profilaktikai, būtų skiriama daugiau dėmesio tiek iš visuomenės, tiek iš sveikatos specialistų pusės. Vėžio profilaktikos patikros turėtų būti kasmetinės, apimant vis didesnes gyventojų grupes.

Onkologinių ligų tyrimai

Viena iš onkologinių ligų prevencijų – kasmetinis apsilankymas pas gydytoją endobiogeniką. Svetainėje www.preventonco.lt  pagal specialius kraujo tyrimus, kuriuose turi matytis leukocitai ir jų formulė, eritrocitai, hemoglobinas, trombocitai ir TTH ir užpildžius specialią anketą, (https://preventonco.lt/gydytojo-konsultacijos/) gydytojas išanalizuos jūsų sveikatos būklę. Ir patars, kokie maisto papildai geriausiai tiktų siekiant pagerinti sveikatą ir išvengti onkologinių susirgimų. Gydytoja Sigita Vaičiūnienė – medicinos praktikos gydytoja, nuo 1991 metų užsiimanti refleksoterapija, homeopatija, o nuo 2015 metų, po intensyvaus mokymosi kurso savo paslaugų sąrašą papildė endobiogenine medicina.

“Kiekvienas naujas klientas labai laukiamas mūsų parduotuvėje. Taigi, Jūsų patogumui, stengiamės dirbti dviejomis kryptimis – analizuodami rinką. Atsirinkti pačius kokybiškiausius produktus ir teikti profesionalią gydytojo konsultaciją,” – teigia svetainės komanda.

Internetinėje parduotuvėje  PreventOnco yra maisto papildų virškinimui (kasai, kepenims, žarnynui), uždegimo valdymui ir oksidacijai, cukraus apykaitai, yra mikroelementų, papildų nervų sistemai, riebalų apykaitai ir kraujo krešumui, hormonų valdymui, papildų jungiamajam audiniui, kraujotakai, mitochondrijų reguliavimui, eterinių aliejų.

preventonco parduotuvė

Koks populiariausias maisto papildas internetinėje parduotuvėje  šaltuoju metų laiku?

Tai Liposominis vitaminas D, tuomet, kai lauke mažai saulės, žmonės būna paniurę, kai pasireiškia šie simptomai: nuovargis, nuotaikos sutrikimai, depresija, kaulų skausmai, raumenų silpnumas, mėšlungis. Nepakankamas vitamino D kiekis taip pat didina riziką sirgti vėžiu, diabetu, peršalimo, autoimuninėmis ligomis; trūkumas siejamas su vyrų hipogonadizmu ir policistinių kiaušidžių sindromu moterims.

Stokojant šio vitamino didesnė širdies nepakankamumo, staigaus širdies sustojimo, insulto ir apskritai širdies ir kraujagyslių ligų bei mirties dėl jų rizika. Vitaminas D svarbus kontroliuojant kraujospūdį ir užkertant kelią arterijų pažeidimui. Vitamino D šaltiniai yra ir maiste: riebioje žuvyje, žuvų taukuose, kiaušinių tryniuose, kepenyse, grūduose. Vis dėlto gauti pakankamą kiekį vitamino D su maistu yra labai sunku ir praktiškai neįmanoma, nes jo kiekiai maiste yra labai maži.

Tekstą parengė PazinkEuropa komanda, tikimės, kad jums jis buvo naudingas.