Facebook reklama – efektyvu ir paprasta

pagal | 2021-10-03

Facebook reklama – efektyvu ir paprasta

Facebook yra viena iš populiariausių socialinės medijos svetainių, kurioje žmonės praleidžia labai daug savo laiko. Kadangi vykdyti komunikaciją su savo klientais yra būtina, Facebook yra puiki platforma, kuri padeda greitai ir efektyviai bendrauti su savo auditorija. Nuolatos komunikuojant su savo auditorija vertėtų pasinaudoti visomis Facebook galimybėmis, viena iš jų Facebook reklama. Šios reklamos pagalba galėsite pagal tam tikrus kriterijus (amžius, gyvenamoji vieta, lytis) pasiekti tikslingą auditorijos dalį. Kadangi Facebook platformoje žmonės praleidžia labai daug savo laiko reklama bus naudinga ir ją galėsite valdyti bet kuriuo paros metu. Jei dar neteko susipažinti su Facebook reklama kviečiame pasinaudoti reklamos agentūrose dirbančių specialistų pagalba – Nomadomas, kurie supažindins Jus su reklamos Facebook platformoje galimybėmis.

Facebook mokama reklama

Šios reklamos tikslas yra parodyti Jūsų sukurtą reklamą tikslinei Jūsų auditorijai, kuriems gali būtų įdomus Jūsų produktas. Dažnai klientai kurie pamato Jūsų reklamą gali net nežinoti apie jus, todėl ši mokama Facebook reklama padės Jums juos pasiekti. Reklamos gali būti dviejų tipų šoninė reklama- tai reklama kurią galite matyti Facebook paskyros šone. Tokia Facebook reklamos kaina yra itin maža. Kita reklama gali būti naujienų sraute, ji yra viena iš populiariausių reklamų Facebook platformoje, ją vartotojai gali matyti tik atsidarę savo paskyrą centre.

facebook reklama

Facebook reklamos galimybės

Vienas iš pagrindinių Facebook reklamos teikiamų galimybių yra pasiekti savo didelę auditorijos dal. Daug Facebook vartotojų savo dienas pradeda nuo patikros Facebook programėlėje, kiti savo laisvas minutes išnaudoja naršydami Facebook, todėl su savo reklama galėsite pasiekti savo tikslinę auditorijos dalį. Dar vienas iš Facebook reklamos pliusų, jog reklamos paspaudimo kaina gali prasidėti nuo 0,02€ ir dėl to Jūsų verslas reklamai per mėnesį investuojant nedidelę sumą gali pasiekti daugiau nei tūkstančius unikalių vartotojų. Taip pat Facebook reklama Jums suteikia galimybę pasirinkti savo auditoriją, galėsite nustatyti amžių, pomėgius, lytį, gyvenamąją vieta ir panašiai. Todėl jei tik kyla klausimų ir dar nesate apsibrėžę savo tikslinės auditorijos kviečiame kreiptis į reklamos profesionalus, kuriuos rasite Nomadomas reklamos agentūroje.