Papuoškite savo sodus – lietuviškomis gėlėmis

pagal | 2022-11-21

Lietuviškus sodus puošia nuostabios gėlės, kurios džiugina ne tik regą, tačiau ir uoslę. Žinoma, daugelis gėlių, kurios šiuo metu auga mūsų soduose – dažnai yra vadinamos net ir tokiu atveju, kai jos nėra mūsų šalies kilmės. Visgi, aki auga labai daug metų – juk galiausiai tampa mūsų augmenijos dalimi, taip? Tuomet ir bijūnai, ir ramunės, tulpės yra lietuviškos, kadangi yra svarbi mūsų sodų puošmena.

Kuo daugiau gėlių – tuo gražiau

Kiekvienas komponuoja darželius taip, kaip jam labiausiai patinka. Ir tai yra nuostabu. Galima kurti tokias erdves, kurioje Jums gera jaustis. Jeigu norite, kad darželis visada atrodytų puikiai, tačiau jam nereiktų labai daug priežiūros, tokiu atveju siūlome komponuoti kuo daugiau gėlių. Tokiu atveju gaunama harmonija, kuri ne tik traukia akis, tačiau ir džiugina elegancija. Galiausiai, užpildo visumą, kuri atrodo harmoningai bei jaukiai.

Augalai yra perkami internetu

Daugeliui žmonių patinka ir tai, kad šiuo metu galima rasti tinkamas gėles internetu. Tokias, kurios ne tik gražiai atrodo, ilgai žydi, tačiau ir kainuoja pigiau. Tiesiog dažniausiai internete pamatyti akcijas yra kur kas patogiau. Tokia galimybe reikia naudotis. Tiek tokiu atveju, kai yra perkamos gėlės daugeliui metų, ir tokiu atveju, kai jos yra perkamos trumpam laiko tarpui. Akina tikrai ne visada lemia kokybę. O akcijos dažniausiai tos kokybės ir net nemažina.

Rinkitės daugiamečius

Tiesa, jeigu norite, kad pasodinus augalus ilgą laiką daugiau būtų galima  dėl jų nebesukti galvos – tokiu atveju visada geriausia yra rinktis daugiametes gėles. Žinoma, jų reiklumas kinta, tačiau vien tai, kad daugiau neteks persodinti – jau yra labai patogu ir padeda sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Galiausiai, daugelis sodinama svogūnėliais, tad viskas labai paprasta, greita bei patogu.

Kurkite erdves, kurios taps Jūsų asmeninius sodo kampeliu. Tokias zonas, kuriose yra gera būti, kurioje galite pamiršti visus rūpesčius, tiesiog atsipalaiduoti ir gyventi ramiai, jaukiai bei šiltai. Taip, gėlės turi tokią galią. Pasinaudokite ja.