Parduodami nauji butai Vilniuje: ką turite įsivertinti prieš pirkdami?

pagal | 2021-10-15

Pastebima, jog pastaraisiais metais sparčiai statomi ir parduodami nauji butai Vilniuje. Toks spartus parduodamų naujų butų Vilniuje augimas sudaro didelę pasiūlą, o paklausa taip pat didelė. Sakoma, kad parduodami nauji butai Baltupiuose, Vilniuje tarsi loterija, nes vieni sau tinkamą variantą suranda per kelis mėnesius, o kitiems paieška trunka ne vienerius metus. Nekilnojamo turto specialistų teigimu, būtina išsigryninti pagrindinius kriterijus ir jais vadovaudamasis rinksitės savo butą. Juos šiame straipsnyje ir aptarsime.

Finansinės galimybės

Parduodami nauji butai Vilniuje sukelia nemažai chaoso žmonių galvose ir piniginėse. Naujo buto paiešką vertėtų pradėti nuo kritiško ir objektyvaus jūsų namų ūkio finansinių galimybių įvertinimo. Nepamirškite, jog parduodami nauji butai Vilniuje užkrauna ilgalaikius finansinius įsipareigojimus dvidešimčiai ar trisdešimčiai metų. Turėtumėte racionaliai įvertinti šiuos finansinės būklės rodiklius: turimus įsipareigojimus, pradinio įnašo ir paskolos mokėjimo galimybes, lėšas buto įsirengimui.

Vieta ir susisiekimas

Pasirinkti gyvenamąją vietą yra labai sunkus ir svarbus sprendimas. Parduodami nauji butai Vilniuje iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai patogioje vietoje, tačiau pabandžius iš ten važiuoti į darbą ar grįžti namo, gali tapti tikra katastrofa. Nors parduodami nauji butai Vilniuje dažnai statomi lyg mažomis gyvenvietėmis, tačiau vertėtų pasidomėti Vilniaus miesto plėtros planu, kad vaizdu į Nerį netektų mėgautis tik du metus, iki kol bus pastatytas prekybos centras.

Aukštas ir vieta daugiabutyje

Parduodami nauji butai Vilniuje yra įvairiausi. Prieš įsigyjant, reikėtų žinoti, jog mažiau lauko sienų turintys butai mažiau šilumos atiduoda į išorę. Butas pirmame aukšte gali turėti terasą ar pievelės plotą, tačiau parduodami nauji butai Vilniuje aukštesniuose aukštuose turi nuostabius vaizdus pro langą ar net terasą ant namo stogo. Todėl reikėtų įsivertinti savo poreikius ir įvertinti buto šilumos klausimą.

Parduodami nauji butai Vilniuje dažniausiai yra kokybiški ir šiuolaikiški. Jie statomi naudojant naujas medžiagas, naujas technologijas ir laikomasi didesnių reikalavimų statybos kokybei. Todėl šiuo klausimu nerimauti nereikėtų – geriau įsivertinti kaip tankiai gyvensite, kokie kaimynai bus, parkavimo galimybes, buto šviesumą ir kitus jums svarbius aspektus.