Parkavimas Vilniaus oro uoste – nebūtinai brangi paslauga

pagal | 2022-11-23

Keliauti smagu, tačiau oro uoste rasti įperkamą automobilių stovėjimo aikštelę gali būti rimtas iššūkis. Kad automobilių stovėjimas Vilniaus oro uoste būtų lengvesnis, ekspertai dalijasi keletu praktinių patarimų. Parkavimas Vilniaus oro uoste nėra sudėtingas, tačiau dažnai brangus, kaip sutaupyti? Tai yra problema, kuriai skirta per mažai dėmesio.

Kas padės sutaupyti, kuomet reikia palikti automobilį ilgesniam laikui?

Dauguma atostogų prasideda ir baigiasi toje pačioje vietoje – oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje. Nors sklandus procesas gali gerai pradėti ir baigti kelionę, bet kokios problemos, su kuriomis susiduriate, gali sukelti stresą – o atostogos visai ne apie tai. Nors parkavimas Vilniaus oro uoste gali būti ne jūsų prioritetas, pasirinkimas, kurią automobilių stovėjimo aikštelę naudoti, gali turėti didelės įtakos jūsų atostogoms. Jei oro uosto stovėjimo aikštele naudojatės pirmą kartą arba jau kurį laiką ja nesinaudojote, tai gali būti bauginanti patirtis tiek Vilniuje, tiek kitame pasaulio oro uoste.

Keletas naudingų patarimų kiekvienam keliaujančiam ir paliekančiam automobilį

Štai keletas patarimų, kaip sutaupyti pinigų oro uosto parkavimui, kad automobilių parkavimas Vilniaus oro uoste būtų be streso ir be rūpesčių. Pirmiausia, reikia anksti atvykti į oro uostą. Ar žinojote, kad kai kurie oro uostai uždirba daugiau pinigų iš automobilių stovėjimo aikštelės ir apsipirkimo nei iš skrydžių? Jie turi daugybę būdų priversti poilsiautojus mokėti daugiau už automobilio stovėjimą vietoje. Automobilių stovėjimo aikštelės oro uoste įkainiai svyruoja ir gali skirtis priklausomai nuo produkto ir mėnesio, tačiau apskritai geriausias patarimas yra užsisakyti kuo anksčiau. Jei lauksite iki paskutinės minutės, tai gali kainuoti nemažus pinigus, bet netgi galite sumažinti išlaidas per pusę, jei rezervuosite vos atvykę į vietą. Taip pat galite gauti gerą pasiūlymą per sausio ar juodojo penktadienio išpardavimus, tačiau kai automobilių stovėjimo aikštelė užsipildo, jie pradeda kelti kainas – tai jūsų pasiūla ir paklausa.

Kaip daryti protingus pasirinkimus?

Protingas sprendimas yra tas, kuris neskaudina jūsų piniginės. Automobilių parkavimas Vilniaus oro uoste galimas oro uosto teritorijoje ir aplink ją. Paprastai iki terminalo nueisite trumpai, greitai, paprastai ir patogiai, tai pasirinkimas keliaujantiems su sunkiu bagažu, šeimoms, keliautojams, kuriems trūksta laiko ar keliaujantiems su verslo reikalais. Norėdami susitikti ir pasisveikinti automobilių stovėjimo aikštelėje, personalo narys jus pasitiks terminale ir parodys, kur pastatyti automobilį, net paims raktus ir pasistatys už jus. Tai geriausia parkavimo vieta nervingiems vairuotojams, kurie nori visiško patogumo ir neturi jaudintis ieškant stovėjimo vietos ar pagauti autobusą. Jei norite sutaupyti, galite pasirinkti automobilių stovėjimo aikštelę ne oro uosto teritorijoje, o tada nuvažiuoti specialia linija arba viešojo transporto autobusu tiesiai į savo terminalą. Nors tai padidins jūsų kelionės laiką, autobusai važiuoja reguliariai ir yra pigūs, nes yra mažai papildomų išlaidų. Ši parinktis skirta pigių pasiūlymų medžiotojams.