Planuoju žygį. 10 daiktų, kurie turi būti po ranka

pagal | 2022-04-01

Planuoju žygį. 10 daiktų, kurie turi būti po ranka

Artėjant vasarai siūlome pasirūpinti daiktais, kurie turi būti po ranka, kai planuojate aktyvų laiko leidimą gamtoje. Ir išties – reikia kuo daugiau laiko praleisti lauke, kuo aktyviau, žinoma, įtraukti ir vaikus, kadangi tai galimybė – būti sveiku ir laimingu.

Planuojantiems laisvalaikį gamtoje – siūlome pasirūpinti daiktais, kuriuos galite rasti patogiai.lt prekybos vietoje. O ko reikia, kai žygis – visai greta, tačiau neturite daiktų, kurie yra svarbūs kiekvienam, kuris nori būti saugus?

Sąrašas – žemiau.

  1.     Kuprinė.

Žinoma, pirmiausia reikalinga patikima kuprinė, kurioje bus galima laikyti visus reikalingus daiktus. Geriausia rinktis specialiai skirtą turistiniams žygiams. Tokią, kuri yra neperšlampama, tad galite būti ramus, kad Jūsų daiktai bus saugūs net ir tuomet, jeigu Jus užklups vasaros lietus.

  1.     Savarankiškai pripučiamas kilimėlis.

Kad poilsis būtų tikrai kokybiškas – labai svarbu pasirūpinti patogiu sėdėjimu. Žinoma, sėdėjimas ant miško patalo ne visada yra patogus. Kur kas geriau – pripučiami kilimėliai, kurie neužima daug vietos, tačiau ši maža smulkmena laiką miške padaro kur kas patogesniu.

  1.     Palapinė.

Jeigu planuojate nakvoti – reikia pasirūpinti ir palapine. Šiuo metu jų variacijų yra tiek daug, kad kiekvienas ir kiekviena gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Geriausi modeliai laukia Jūsų čia.

  1.     Grilis.

Maisto gaminimui gamtoje svarbu geras grilis. Toks, kuris yra lengvas ir nedidelių matmenų, tad paprasta su savimi neštis, tačiau kurio galimybės yra gana plačios, tad net ir būdami miške galėsite valgyti labai skaniai bei sočiai.

  1.     Įrankiai.

Žinoma, valgymui reikia turėti įrankius. Ne tik šakutę, tačiau ir peilį, kuris miške yra nepamainoma pagalba atliekant įvairius darbus.

  1.     Puodai ir dubenys, puodelis.

Prie maisto gamybos būtinai reikia paminėti ir dubenėlis, lėkštes, kurie leis Jums būti civilizuotai net ir esant miške. Žinoma, reikia rinktis tokius, kurie ne tik lengvi, tačiau ir tokius, kurie nedūžta. Juk žygio metu nutinka visko.

  1.     Apsauga nuo vabzdžių.

Vienas svarbiausių dalykų būnant miške yra apsauga nuo vabzdžių. Ypač tokiu atveju, aki planuojamas maršrutas yra link vandens telkinio.

  1.     Šilti drabužiai ir gera avalynė.

Net ir tokiu atveju, kai atrodo, kad oras labai šiltas – niekada negalite būti tikras, ar naktis neišbandys Jūsų organizmo galimybių. Taigi, geriausia pasirūpinti drabužiais bei avalyne, kuri yra specialiai skirta buvimui lauke.

  1.     Vaistai.

Net ir trumpų kelionių metu geriausia visada su savimi turėti vaistų, kurie gali panaikinti bet kokius nemalonius potyrius keliaujant.

  1. Power bankas.

Galiausiai, reikia ir power banko. Tai galimybė visada turėti telefoną bei kitą elektros prietaisą energingą.

Buvimas gamtoje – tikras lobis. Juk tai yra kiekvieno iš mūsų dalis, mūsų siekiamybė, mūsų esybė. Kuo daugiau žmogus būna gamtoje – tuo jis dažnai geriau jaučiasi. O mes siūlome ne tik eiti į žygius vasaros metu, tačiau ir žiemą. Juk miškai vėsiuoju metų laiku – tokie pat stebuklingi, ypatingi ir tuo pačiu traukiantys.