Populiariausi naudoti automobiliai 2021 metais

pagal | 2022-01-05

Atėjus naujiems metams pats laikas įvertinti praėjusius. Šiandienos tema – naudoti automobiliai, kurių dažniausiai ieškojo Lietuvos gyventojai. Statistika rodo, kad naudotos transporto priemonės sudaro du trečdalius rinkos, o vieną trečdalį – nauji. Naujus automobilius dažniau įsigyja juridiniai asmenys, jie perkami įmonių vardu. Tai tikriausiai rodo, jog lietuvių perkamoji galia nėra tokia didelė, todėl dažniau pasirenkamas pigesnis variantas. Vis tik 2021 metų apžvalgos duomenimis mes renkamės gerą kokybę – TOP 5 automobilių penketuke dominuoja vokiška kokybė.

TOP 5 naudoti automobiliai pagal paieškos istoriją

Daugelis pirkėjų, prieš įsigydami naudotą transporto priemonę, nori sužinoti jos istoriją. Už nedidelį mokestį ši informacija prieinama kiekvienam. Peržvelgta istorija leidžia įsitikinti ar teisingai deklaruojama automobilio rida, kiti buvę gedimai. Atsižvelgiant į istorijų paiešką buvo sudarytas dažniausiai ieškomų transporto priemonių penketukas.

  1. 2021 metais žmonės labiausiai domėjosi BMW 5 modeliu, dažniausiai tikrino šio modelio istoriją.
  2. Antroje vietoje – naudoti automobiliai BMW 3.
  3. Trečioje vietoje liko Audi A6.
  4. Ketvirtas, pagal istorijos paieškos populiarumą, automobilis „Volkswagen Passat“. Labiausiai žmones domino 2006, 2007 ir 2016 metų šios markės transporto priemonės.
  5. TOP naudotų automobilių penketuką užbaigia Audi A4. Šis modelis daugeliui patrauklus savo neiššaukiančia, tačiau elegantiška išvaizda, kokybišku vidaus dizainu ir geromis eksploatacinėmis savybėmis.

Kodėl BMW yra toks patrauklus prekės ženklas visame pasaulyje?

Sunku suprasti, kodėl BMW naudoti automobiliai Lietuvoje parduodami visada brangiau negu kitos markės, panašios būklės ir metų transporto priemonės. Galbūt geriau tai suprasti padės istorija.

BMW prekės ženklas atsirado daugiau nei prieš 100 metų Vokietijoje, Bavarijoje. Pradžioje, karo metu įmonė gaminto lėktuvų variklius, tačiau karui pasibaigus pradėjo verstis automobilių gamyba ir netrukus išgarsėjo savo geriausiais sportiniais automobiliais.

Prieš 80 metų sukurtas BMW 328 pasiekė 150 km/h greitį ir laimėjo daugybę garsiausių lenktynių savo klasėje, kaip „Le Mane“, „Mille Miglia“ ir kt.

Vienu iš populiariausių modelių visame pasaulyje tapo jau anksčiau straipsnyje minėtas ankstesnės kartos BMW 3, gaminamas 1982-1993 metais. Šis modelis turėjo daugybę versijų – 5 kėbulų tipus ir 20 skirtingų variklių. Gamindamas šį ir vėlesnius modelius BMW visada siekė, kad automobiliai atitiktų visus klientų lūkesčius. Galbūt tai ir yra šio prekės ženklo sėkmės paslaptis.