Lūpų putlinimas: ką reikia žinoti apie šią procedūrą?

pagal | 2022-01-05

Lūpų putlinimas: ką reikia žinoti apie šią procedūrą?

Ne kiekviena moteris gali pasidžiaugti tobulomis kūno linijomis, kitos – ne tobula krūtine, o dar kitos ne putliomis lūpomis. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia savo kūną tobulinti įvairiais būdais. Vieni renkasi natūralų būdą, jei norima patobulinti kūno linijas, kiti kreipiasi pagalbos į medikus, dar kiti bando patobulinti tepdami įvairius namų sąlygomis pasigamintus kremus. Tačiau vargu ar namų sąlygomis įmanoma pasiputlinti lūpas. Lūpų putlinimas Vilniuje ir kituose miestuose yra viena iš populiariausių procedūrų, dėl kurių kreipiasi moterys, tad ką svarbu žinoti apie šią procedūrą?

Kada galima kreiptis dėl lūpų putlinimo?

Yra labai daug priežasčių, dėl kurių galima kreiptis, norint atlikti lūpų putlinimą. Pirmasis variantas galėtų būti dėl to, kad norite pagražinti savo veido dalis. Galbūt smulkios lūpos, veidą padaro nesimetrišką, rodos, kad jam kažko trūksta ir dėl šios priežasties jaučiamas kompleksas. Kad jį pašalinti, reikia vos vieno žingsnio ir tuomet veidas pasikeis kardinaliai. Kita priežastis galėtų būti dėl įvykusių traumų, kurios pakeitė lūpų formą. Kad jas grąžinti į buvusią padėtį, lūpų putlinimo procedūra bus tam tinkama. Ir apskritai, jei nesate patenkinti esama lūpų forma, visada ją galite koreguoti su specialisto pagalba. Lūpų putlinimo procedūra taip pat galės pakelti lūpų kampučius, sumažinti aplink susidariusias raukšles, suteikti apimties.

Kada galima pamatyti lūpų putlinimo rezultatus?

Galutinis rezultatas yra pastebimas po keletos dienų. Iš pat pradžių, po atliktos procedūros, lūpos gali atrodyti ne itin patraukliai, tad neverta išsigąsti. Pirmosiomis dienomis jos gali būti patinusios ir atrodyti nesimetriškai, taip pat gali pasirodyti paraudimas ar nedidelės mėlynės dūrių vietose. Pamačius tokį vaizdą svarbu nepanikuoti ir nematyti, kad būtent tokios jos išliks visą laiką, svarbu išlaukti ir tik vėliau mėgautis maloniu vaizdu.

Kita naudinga informacija apie lūpų putlinimą

Tokia procedūra yra ganėtinai neskausminga, nes prieš ją atliekant lūpos yra patepamos specialiu kremu, kuris jas šiek tiek užšaldo. Nors injekcijos atliekamos ir labai smulkiomis adatomis ir dūrių palyginti yra nedaug, tačiau šioks toks diskomfortas gali būti juntamas, nes lūpos palyginus yra labiau jautrios. Ši procedūra trunka gan neilgai, tad greitai galėsite pamiršti apie patirta diskomfortą. Papildomai ruoštis lūpų putlinimui nereikia, nes tai yra nesudėtinga procedūra. Gijimo laikotarpis taip pat nėra ilgas, per kelias dienas sutinimas ir mėlynės dings ir galėsite mėgautis rezultatu. Kitas svarbus dalykas yra išsirinkti tinkamą specialistą. Jis turėtų būti patyręs ir gerai savo darbą išmanantis profesionalas. Reikėtų kreiptis tik į tas klinikas, kurios turi geras rekomendacijas. Neverta žvalgytis į rekomendacijų neturinčius specialistus, nes nežinant kaip jie atlieka savo darbą, galima skaudžiai nusivilti ir padariniai gali būti tokie, kad juos bus sunku atitaisyti.