Ar apsimoka stiklinti terasą? Atsako specialistas

pagal | 2024-05-26

Terasa vasaros metu yra viena labiausiai mėgstamų erdvių. Daugelis net nebebūna kambaryje, kadangi terasa puikiai atitinka ir apjungia patalpų bei lauko erdves. O kadangi šiltuoju metų laiku dažniausiai norisi daugiau laiko praleisti lauke, tai terasų stiklinimas tampa labai reikalinga ir aktualia paslauga.

Šiuo metu dažnas renkasi stiklinimo paslaugas. Lygiai taip pat būtina ir stoginė terasai. Tinkamas šios erdvės įrengimas leis sukurti tokią lauko erdvę, kurioje galėsite jaustis puikiai bet kokiu oru. 

Apie terasos kūrimo darbus pasakoja specialistas Mantas.

Bus galima ilgiau mėgautis terasa

Mantas teigia, kad įstiklinta terasa prailgina jos tarnavimo laiko tarpą. „Įstiklinta terasa leis jums naudotis ja ištisus metus, nepaisant oro sąlygų. Galėsite mėgautis terasoje ir lietingomis, ir snieguotomis dienomis, taip pat apsaugoti terasą nuo vėjo ir vabzdžių“.

Kai reikia papildomos erdvės

Stiklinta terasa gali tapti tarsi jūsų namo dalimi, suteikdama papildomos erdvės poilsiui, darbui ar pramogoms. „Kadangi dažnas statosi gana mažus namus, kadangi jų išlaikymas yra pigesnis ir žemė ant kurio stovi namas yra gana brangus – stiklinimas tampa itin vertingas terasos erdvės išnaudojimo būdas“,- teigia Mantas.

Taupoma būsto energija?

Įstiklinta terasa gali padėti sumažinti jūsų namo šildymo ir vėsinimo išlaidas, nes ji veikia kaip izoliacinis sluoksnis. Galiausiai, įstiklinta terasa gali padidinti jūsų namo vertę, jei nuspręsite jį parduoti ateityje.

Ar man to reikia?

Apsvarstyti savo poreikius ir biudžetą. Kiek laiko norite praleisti terasoje? Kiek galite skirti stiklinimui? Palyginti skirtingas stiklinimo sistemas. Yra įvairių tipų stiklinimo sistemų, turinčių skirtingas savybes ir kainas. Pasikonsultuoti su keliais stiklinimo specialistais. Jie galės įvertinti jūsų terasą ir pasiūlyti jums geriausią variantą. Apsvarstyti kitus terasos patobulinimus. Galbūt jums užtektų įrengti stogą ar tentai, kad apsaugotumėte terasą nuo oro sąlygų. Sprendimas, ar stiklinti terasą, priklauso nuo jūsų. 

Terasa daugeliui lietuvių yra vienas svarbiausių būsto komponentų. Tai yra visiškai natūralu. Juk tai vieta, kurioje dažniausiai šiltuoju metų laiku – visi ilsisi, pramogauja ir net dirba.