Tinkamo automobilio žibintų stiklo pasirinkimas: pataria specialistas

pagal | 2024-05-29

Iliustracija iš pexels.com

Geras matomumas kelyje leis Jums ramiai įveikti atstumus. Būsite saugus, o to dažniausiai ir yra tikimasi bet kokio ilgumo kelionių metu. Tiesa, už gerą matomumą esate atsakingas Jūs pats. Tai reiškia, kad tik susitvarkius transporto priemonės žibintus galite atsipalaiduoti – puikiai matysite kelią ir labai sningant, ir lyjant, nakties metu.

Tiesa, svarbu, kad transporto priemonėje būtų ne tik geri žibintai, tačiau ir kokybiški žibintų stiklai. Ne veltui juos renkantis siūlome tartis su specialistais, kurie prekiauja tokiomis auto dalimis. Profesionali patirtis padės rasti tai, kas geriausiai tinka Jūsų transporto priemonei.

Apie pasirinkimą pasakoja jais prekiaujantis Tomas.

Kodėl kinta kaina?

Pradėjus ieškoti žibinto daugelis naršytojų pirmiausia nori geros kainos. Tai yra gana normalu. Tačiau per daug taupyti neverta, kadangi tai gali atsiliepti gaminio kokybei. 

Žibintų stiklų kainos varijuoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Kaina kinta priklausomai nuo gamintojo, žinoma, tinkamumo tam tikro gamintojo transporto priemonei“,- atvirauja Tomas. Svarbu, kad stikliukai būtų perkami patikimose prekybos vietose, kur jiems taikoma garantija.

Stiklo kokybė

Renkantis bet kokias auto dalis prioritetas turi būti kokybė. Dėl to verta daugiau dėmesio skirti gamintojams, taip pat galima remtis kitų žmonių komentarais internete, kuriuose yra aptariamo vieno arba kito gamintojo stiklai. Tokią produkciją yra paprasta pirkti ir internetu, tik svarbu rasti patikimą prekybos vietą.

Stiklai – nėra universalūs

Renkantis stiklius taip pat žiūrėkite – kokiai transporto priemonei jie skirti. „Kartais galima išgirsti, kad auto žibintų stiklai yra universalūs. Taip nėra. Vieni tinka AUDI automobiliams, kiti – BMW, treti – Lexus. Konkretumas ir detalumas yra svarbus, kadangi tik tokiu atveju stikliukas tobulai glus prie žibinto“,- juokiasi Tomas.  Atminkite, kad tokie stiklai nėra universalūs, jie yra kuriami konkrečiam auto modeliui.

Automobilių žibintų stiklai gali padėti Jums puikiai matyti bet kuriuo paros metu, bet kuriuo metų laiku, esant bet kokiam orui. Netaupykite jiems. Tai padės džiaugtis kur kas saugesnėmis kelionėmis, kurių esate vertas.