Rekuperacija ar vėdinimas atidarius langą?

pagal | 2022-08-23

Norite, kad Jūsų namų oras visada būtų gaivus ir sveikas? Svarbu pasirūpinti tinkama vėdinimo sistema. Juk ji – garantuoja kur kas geresnę savijautą, daugeliui žmonių svarbu, kad ir miego kokybė būna kur kas geresnė.

Kol vieni dar vis vėdina namus tik su atidaru langu, tuo tarpu kiti renkasi įrangas, kurios ženkliai pagerina gyvenimo kokybę. Tai yra rekuperatoriai, kurie turėtų būti kiekviename pastate.

Išleidžiamas šiluma arba vėsumas

Jeigu vėdinama namus su atidaru langu – turite įvertinti, kad kartu su bandymų įsileisti daugiau gryno oro, deja, taip pat iš namų išleidžiate ir šilumą, kuri yra kaupiama žiemos namu ir vėsumą, kuris gaunamas iš oro kondicionieriaus. Žinoma, kai norisi gyventi patogiai, tačiau neinvestuoti į tai labai daug pinigų – rekuperacija yra geriausias pasirinkimas.

CO2 grėsmė

Taip pat pro atidarą langą į patalpas patenka labai daug CO2, kuris gadina oro kokybę. Taigi, bandymai išvėdinti namus, deja, dažniausiai turi priešingą efektą nei yra tikimasi. Dėl to siūloma vėdinti profesionaliai, o ne senoviniais metodais.

Žiedadulkių pašalinimas iš oro

Jeigu atversite langą, taip pat į Jūsų namus gali patekti labai žiedadulkių, kurios ne tik sukelia įvairias ligas, tačiau ir erzina, prisideda prie kur kas greitesnio baldų dėvėjimosi. Nors priimta galvoti, kad žiedadulkės yra blogis tik tiems, kurie serga alergija, tačiau tai nėra tiesa. Pavasaris ir vasara yra jautrus metus, tad reikia, kad bent jau namuose oras būtų maksimaliai gaivus.

Kai norisi džiaugtis būsto kokybe

Išsaugoti savo daiktų, kurie yra namuose, kokybę tikrai nėra sunku. Ir pačiam žmogui nereikia dėl to skirti nei daug dėmesio, nei laiko. Svarbiausia – geras oras, tad kai juo yra pasirūpinama – gyvenimas tampa kur kas geresnis. Ir jums, ir daiktams.

Svarbiausia rasti tokią įrangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų būsto poreikius. Rekuperatoriai yra labai įvairūs, tad juos renkasi visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie geba atsakyti į visus kylančius klausimus ir rasti tai, ko reikia ir Jums asmeniškai, ir Jūsų būstui konkrečiai. Vieni jų – vedinimoekspertai.lt