Sveikuoliški desertai – sveika, skanu ir paprasta

pagal | 2021-09-08
sveikuoliški desertai

Kas yra sveikuoliški desertai?

Šiomis dienomis, kaip niekada anksčiau, yra smarkiai akcentuojama sveika mityba, sveikuoliškas gyvenimo būdas, kuris yra pilnas energijos.  Vis daugiau žmonių atsisako perdirbto maisto, stengiasi rinktis vis natūralesnius produktus. Tai gali padėti geriau jaustis. Galime teigti, jog sveikesni produktai gali padėti sumažinti kūno apimtis, savaime suprantama, saikingai vartojant ir skaičiuojant kalorijas.

Dažnos žmonių daromos klaidos yra kraštutinumai – visiškas saldumynų  atsisakymas. Ilguoju periodu šis būdas nepasiteisina, o pirmą kartą “paslydęs” ant saldumynų žmogus gali pradėti nesivaldyti, o dažnai ne tik atgauti numestus kilogramus, bet ir priaugti papildomus! Jums padės sveikuoliški desertai. Kaip sakoma – ir vilkas sotus, ir avis sveika.

sveikuoliški desertai

Sveikuoliški desertai – tai puikus pasirinkimas prisižiūrint savo figūrą. Prekiaujama Holigans.lt svetainėje

O ką daryti tiems, kurie negali atsisakyti saldumynų?

Atsakysime – jų atsisakyti ir nereikia, yra puiki išeitis – sveikuoliški desertai. Jie gaminami be kiaušinių, miltų, gliuteno, naudojamos tik ekologiškos, ne gyvūninės kilmės, maisto medžiagos. Vartojant šiuos desertus neapsunkinsite virškinimo bei suvartosite mažesnį kalorijų kiekį. Kaip žinote, kalorijų perteklius – tai nesunaudota energija, kuri vėliau virsta kūno riebalais. Šie linkę kauptis aplink pilvą ar šlaunis.

Kuo sveikuoliški desertai skiriasi nuo paprastų tortukų ar pyragiukų parduotuvių lentynose?

  • Nenaudojamos kenksmingos medžiagos. Hidrinti riebalai ar kiti subproduktai. Šių riebalų aplamai reikėtų vengti ir visiškai išbraukti iš mitybos raciono. Ypač daug hidrintų riebalų rasite margarine, kuris yra pigus, ir jo sąskaita bandoma sumažinti produktų savikainą. Geriau rinktis natūralumą.
  • Nenaudojamas rafinuotas cukrus. Pasirenkami tik natūralūs saldikliai iš gamtos – vaisiai ir uogos.
  • Nuo sveikuoliškų desertų neapsunksite, kaip nuo perdirbto cukraus.
  • Vartodami sveikus produktus gausite vitaminų ir mineralų!

Mitai kurios norime paneigti

  1. Nuolat girdimas mitas – sveikas maistas negali būti skanus. Tai yra totali netiesa, nebent nemokate pasigaminti. Šiuo atveju galite saldumynų užsisakyti internetu su greitu pristatymu į namus.
  2. Be pridėtinio cukraus – saldumynai neskanūs. Saldumynams ir desertams saldumo priduoda vaisiuose esantis natūralus cukrus.
  3. Veganiški produktai neturi reikalingų maistinių medžiagų skaičiaus. Šiuo atveju, atsakyti galėtume paprastai. Tai kuo minta jaučiai ar beždžionės,  kuomet užsiaugina tokius didelius raumenis?  Šie gyvūnai nevalgo mėsos ir yra stiprūs. Suderinus mitybą ir sveiką gyvenimo būdą mes irgi galime būti tokie.

Tekstą parengė PazinkEuropa portalas, tikimės, jog patiko.