Tortai internetu – puiki išeitis besiruošiant šventėms

pagal | 2021-09-03

Tortai internetu – švenčių palengvinimas

Pasiruošimas šventėms yra nemenkas rūpestis namų šeimininkėms. Suplanuoti tobulai tinkantį valgiaraštį, nupirkti ir paruošti maisto produktus užima itin daug laiko. O jeigu dirbame samdomus darbus, rūpinamės vaikais ir buitimi, viską suspėti tampa sudėtinga misija. Supirkus ir paruošus šventinę vakarienę, paprastai prie stalo priklauso būti patiekiamas desertas. Kuris tampa tikru galvos skausmu, jog būtų skanus ir visiems patiktų. Pats populiariausias proginis deserto pasirinkimas yra tortas.

Tortų gamyba gali trūkti netgi iki keletą dienų, kol susistovės tekstūra ir viskas bus paruošta. O norint tortą pagaminti sveikuolį, gausiu naudingomis maisto medžiagomis, turite supirkti didelius kiekius uogų, vaisių bei kitų ingredientų. Besirenkant natūralius produktus būtina tikrinti galiojimo datas. Tai tampa tikru iššūkiu, tačiau yra išeitis – tortai internetu.

“Holigans”  internetiniame puslapyje galėsite išsirinkti tortą pagal kiekvieno skonį, progą, sudėtį. Jeigu gyvenate sveiką gyvenimo būdą čia galite rasti tokią informaciją kaip: maistinė sudėtis, energetinė vertė. Taip pat yra  įdomūs bei patrauklūs aprašymai su profesionaliomis nuotraukomis

Kokį tortą pasirinkti?

  • Degustacijoms skirti rinkiniai. Tai yra daugybė skirtingų tortų skonių, atskirais gabaliukais. Tai puikus pasirinkimas jeigu neišsirenkate sveikuoliško torto ir norite kuo daugiau jų paragauti. Paprastai išragauti užtruktumėte metų metus, jeigu tortą valgote tik per šventes. O čia jau po pirmojo karto išsirinksite savo favoritą.
  • Dekoraciniai tortai. Tai proga kuomet švenčiate vaikų šventes. “Holigans” konditerijos meistrai gali pagaminti įvairias iliustracijas, jog tortas Jūsų vaikui būtų įsimintinas, o svarbiausia sveikas!
  • Vegetariški tortai. Jie išsiskiria tuo, jog sudėtyje nėra kiaušinių. Tai yra gan populiarus pasirinkimas.
  • Veganiški ( raw )  tortai. Išsiskiria tuo, jog jose nenaudojami nei kiaušiniai, nei pieno produktai. O kaip žinote apie veganiškos mitybos naudą visuomenėje yra kalbama vis dažniau, nuolatos didėja ir pačių veganų skaičius.
  • KETO tortai. Aktualu tiems kas užsiima keto dieta. Kuomet apribojamas angliavandenių skaičius, o mityboje naudojami tik baltymai, riebalai, bei dideli kiekiai ląstelienos.

Svarbiausia pasirinkti kokybiškus produktus. Besirenkant tortų tiekėją būtinai tikrinkite atsiliepimus internete, paprašykite draugų, ar bendraminčių rekomendacijų. Sveikuoliški produktai svarbu Jūsų kūnui.