Kaip pasirinkti Autoservisą Vilniuje?

pagal | 2021-06-21

Autoservisas. Tepalų keitimas Vilniuje, kur?

 

Besirenkant autoservisą Vilniuje pamatysime galybę rezultatų, kaip reiktų nepasimesti ir atsirinkti servisą pagal savo poreikius?

Turbūt vienas svarbiausių kriterijų besirenkant yra kokybė ir kaina. Kartais keletą sutaupytų eurų pigiam ir greitam servise gali atnešti nuostolius kurie gali siekti nuo 100 iki kelių tūkstančių eurų. Tai ką tokiu atveju daryti? Amžinas klausimas – kaip suderinti šiuos du dalykus? Kur gauti kontaktus?

Dauguma ko gero ieško meistrų per pažįstamus, per draugus, tačiau ir tai neretai nudega nuo tokių rekomendacijų, kadangi kas tiko vienam automobiliui – nebūtinai tiks kitam. Turbūt ne vienas girdėjome įvairiausių istorijų kaip meistriukas garaže apgavo klientą, sukeitė ar išėme reikalingas dalis ir įdėjo sugedusias.

Tepalų keitimas Vilniuje, važiuoklės remontas Vilniuje, kaip pasirinkti patikimą servisą?

 

autodalys

 

Kiti nemažiau svarbūs faktoriai besirenkant autoservisą:

  • Švara ir tvarka. Servise įrankiai turėtų būti švarūs, savo vietose, dokumentai surūšiuoti biure ant stalo. Darbas autoservise reikalauja kruopštumo, kadangi pridarius klaidų jos gali brangiai kainuoti, o kiti servisai nevisada linkę jas pripažinti.
  • Lokacija. Autoservisas turėtų būti įsikūręs netoli miesto centro, jog reikalui esant galima būtų atvykti taksi, ar paprašyti ko nors pavežti. Vilniuje tai yra ypač svarbu, kadangi piko metu galima ir nebespėti sutilpti į darbo valandas, ypač rudenį.
  • Dalijimasis patirtimi. Patyrę serviso meistrai sutaisius gedimus paaiškins kodėl jie atsirado, kaip juos galima būtų atitolinti. Dauguma paprastų servisų nėra linkę daug pasakoti apie savo know-how.
  • Požiūris į klientą. Autoservisas turėtų stengtis rasti optimalų sprendimą kartu su klientu, mokėti bendrauti kultūringai. Jeigu požiūris į klientą yra atmestinas, didelė tikimybė, kad lygiai taip pat bus ir atliekami darbai.
  • Darbuotojų į įmonės atestatai. Kokybiška įranga padeda sumažinti darbo kaštus, taip pasiūlyti geresnę kainą klientams. Atkreipkite dėmesį, ar servisas turi atestatus, kokią įrangą naudoja.

 

 

Tepalų keitimas Vilniuje ir Važiuoklės remonto apžvalga

https://www.pazinkeuropa.lt