Trijų tipų oras vanduo sistemos

pagal | 2022-01-06

Galvojantys apie šilumos siurblių oras vanduo diegimą savo namuose tikriausiai jau perskaitė daugybę informacijos apie šios įrangos privalumus. Vis tik pasirenkant prekės ženklą, įrenginiai gali šiek tiek skirtis. Šiandieną pristatysime, kuo skiriasi trijų tipų oras vanduo šilumos siurbliai:

  1. Dviejų dalių oras vanduo sistema.
  2. Dviejų dalių oras vanduo sistema su integruotu boileriu.
  3. Monoblokas oras vanduo su boileriu.

UAB „Saulės grąža“ įmonės specialistai, turintys daug patirties diegiant oras vanduo sistemas, prekybai ir montavimui atrinko efektyviausius ir geriausios kokybės šilumos siurblius. Jie pristato trijų prekės ženklų gaminius: „Samsung“, „Viessmann“, „Thermia“. Visi  šilumos siurbliai efektyviai veikia esant Lietuvos klimato sąlygoms.

Visi trys prekės ženklai turi 2 dalių oras vanduo sistemą, tai:

„Samsung EHS Split“ šildymo siurblys;

„Samsung CliemateHub“ šilumos siurbliai;

„Vitocal 100S Viessmann“ oras vanduo sistema;

„Vitocal 200S Viessman“ siurblys.

Dviejų dalių šildymo sistemų veikimo principas

Siurblį sudaro išorinis ir vidinis blokas. Išorėje esantis blokas per garintuvą iš oro išgauna šilumą. Kompresorius pakelia ją iki reikiamos temperatūros ir vamzdynais tiekia ją į viduje esantį bloką. Vidinis blokas neužima daug vietos, jame sumontuoti pagrindiniai elementai – perjungimo vožtuvai, antrinis siurblys, siurblio reguliavimo sistema.

  1. Oras vanduo sistema su integruotu boileriu

Tokiai šildymo sistemai nereikia atskirai įsigyti boilerio ir kitų montavimo jam detalių, todėl įrenginys su boileriu nors ir brangesnis, bet visumoje – geresnis variantas: sutaupoma vietos, nereikia gaišti laiko ieškant boilerio, nereikia pirkti kitų prijungimo detalių. Boileris būna idealiai pritaikytas šildymo siurbliui.

„Saulės grąžoje“ siūloma įsigyti šias oras vanduo sistemas su integruotais boileriais: „Samsung ClimateHub“, „Vitocal 222-S Viessmann“, Vitocal 111-S Viessmann“.

  1. Monoblokas oras vanduo

Monoblokas oras vanduo taip pat gali būti su integruotu boileriu. Ši šildymo sistema išsiskiria tuo, kad išorinis monoblokas yra mažesnis už įprastą apie 40 %, todėl jis lengvesnis, paprasčiau montuojamas, sutaupantis vietos. Siūlome įsigyti efektyvias monobloko oras vanduo sistemas „Samsung ClimateHub“ su boileriu, „Thermia iTec Total“.