Polizinginiai automobiliai naujiems metams

pagal | 2022-01-07

Atėjus naujiems metams daugelis mūsų keliame naujus uždavinius ir tikslus. Norime gyventi gražiau, sveikiau, laimingiau. Svajojame apie geresnius namus ar automobilį. Net jei pastaroji svajonė atrodo per brangi, polizinginiai automobiliai galėtų išspręsti finansinę problemą. Pasirinkite patikimą pardavėją su išsimokėjimu ir jausitės ramiau bei saugiau. Vienas tokių yra „INCHCAPE“.

Patikimas partneris „INCHCAPE“

Tai tarptautinė prekybos automobiliais grupė, veiklą vykdanti 34 pasaulio valstybėse. Įsitvirtinusi rinkoje, įmonė ir toliau siekia tapti patikimiausia transporto priemonių platintoja ir mažmenininkė visame pasaulyje.

„INCHCAPE“ Lietuvoje įsikūrė 2007 metai. Pagrindinė veikla – prekyba naujais ir naudotais automobiliais, polizinginiais automobiliais. Taip pat siūlomos pagalbos kelyje paslaugos ir kokybiškas transporto priemonių aptarnavimas servisų tinkle. Dabar „INCHCHAPE“ atstovauja garsiausius automobilių gamintojų prekės ženklus: FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA, BMW, MINI, ROLLS ROYCE. Klientams siūlomi patikimi ir jų poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai.

Polizinginiai automobiliai geriausiomis sąlygomis

„INCHCAPE“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jums bus suteiktos galimybės įsigyti automobilį lizingu geriausiomis sąlygomis. Taip pat galite pakeisti savo seną automobilį į naują. Taip sutaupysite laiką, nereikės patiems pardavinėti transporto priemonės ir laukti, kol atsiras klientas, kad galėtumėte investuoti gautus pinigus. Salone jūs be vargo pasikeisite seną automobilį į jums labiausiai patinkančią naują transporto priemonę. Net jei pritrūksite pinigų, jums bus suteiktas finansavimas, galėsite įsigyti polizinginį automobilį geriausiomis rinkoje sąlygomis.

Verta pasitikėti „INCHCAPE“, nes:

  • Sudarydami sutartį – pardavimą lizingu būsite garantuoti, kad nėra jokių paslėptų mokesčių.
  • Polizinginiai automobiliai parduodami greitai, skaidriai ir paprastai.
  • Pradiniu įnašu gali tapti jūsų turimas automobilis.
  • Siūloma konkurencinga palūkanų norma ir galimybė išsimokėti per 84 mėnesius.
  • Kilus įvairiems konfliktams su banku, „INCHCAPE“ atstovai – teisininkai padeda juos išspręsti.

Polizinginių automobilių didžiausias privalumas tai, kad juos įsigiję klientai jau dabar gali mėgautis prabanga ir komfortu. Stabiliai mokėdami įmokas kas mėnesį saugiai išsipirksite savo transporto priemonę po metų ar kelių. Naujuosius metus galite pradėti išpildydami savo svajonę jau dabar.