Tvorelė ar narvas šuniui. Kas geriau?

pagal | 2022-04-29

Rasti tinkamus daiktus savam šuniui nėra labai paprasta, tad ne veltui visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Tai dažniausiai sukonkretina paieškas ir sutaupo daug laiko.

Galiausiai, kai nežinoma, ar geriausiai tinka tvorelės šunims ar narvas – visada reikia įvertinti kuo daugiau smulkmenų, kadangi dažniausiai norisi iš pirmo karto įsigyti tokį pirkinį, kuris labiausiai tinka Jūsų augintiniui.

Koks šuo auginamas?

Dažniausiai šuns veislė ir tuo pačiu jo dydis lemia ir tai – kokios tvorelės šunims labiausiai tinka. Svarbiausia yra vertinti ne savo, tačiau savo šuns poreikius. Reikia žiūrėti, kad jam pakaktų erdvės, tačiau  nebūtinai jos turi būti labai daug, kad šuo jaustųsi geriau. Svarbiausia, kad jis galėtų patogiai judėti, tačiau aktyvus laiko leidimas narve neturėtų būti priimtinas.

Koks galimas biudžetas?

Taip pat siūlome nuspręsti – koks yra Jūsų biudžetas, kadangi tai dažniausiai sukonkretina paieškas ir tuo pačiu padeda kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Kainos ribos tikrai yra labai plačios ir kiekvienas gali rasti tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius. O sutaupyti galima per akcijas, kurias reikia sekti reguliariai.

Ko tikimasi?

Kiekvienas šeimininkas savaip suvokia – ko reikia, kad šuo jaustųsi kuo geriau. Lygiai taip pat – ko reikia, kad šuo labiau klausytų. Kinta poreikiai ir tai yra normalu. Džiugu, kad šiuo metu internete galima rasti ne tik daug variantų renkantis, tačiau ir patarimų taip pat, kurie sukonkretina pasirinkimą bei paieškas.

Ar šuo dresuotas?

Galiausiai, tvorelės šunims, kaip ir narvas, dažniausiai padeda tokiu atveju, kai šuo yra mažai dresuotas. Tokiu atveju dažniausiai reikia rinktis ne tik mažesnius, tačiau ir patvaresnius, kurie padeda geriau suvaldyti šuns charakterį ir tuo pačiu išmokyti jį tinkamų komandų, kurios taip pat apima ir ramų buvimą narve.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad radote kokybę, kuri Jums tarnaus ne tik daug metų, tačiau ir padės Jūsų šuniui būti saugiu, laimingu bei sveiku.