Vandens nugeležinimo filtrai – nauda vamzdynams

pagal | 2022-09-26

Vartotojai dažniausiai ir daugiausia kreipia dėmesį į vandenį, kurį geria, nes švarus vanduo – tai mūsų gera savijauta, puiki sveikata, išvaizda, atsigėrę vandens jaučiamės labiau energingi ir esame geros nuotaikos. Tačiau vanduo yra visur, kur mes gyvename, naudojame namams valyti, gaminame maistą, prausiamės, skalbiame, plauname indus, laistome naminius augalus ir girdome naminius gyvūnus. 

Žmogus per dieną suvartoja apie 140 litrų vandens per dieną, o vanduo teka vamzdynais, tačiau kokiais? 

Geležies perteklius negrįžtamai gadina vamzdžius

Lietuvoje paskutinius kelerius metus imta intensyviai keisti, valyti senus vamzdynus, kurių amžius kai kur siekia penkias dešimtis metų. Galima įsivaizduoti, kas nutinka vamzdynams, kurie buvo nutiesti kai dar nebuvo išrastos medžiagos, atsparios aplinkos pokyčiams, tačiau galime ir patys pastebėti, kai vanduo namuose tampa rudas, drumstas, atsiranda nemalonūs kvapai, vandens skonis tampa nemalonus. Visa tai indikuoja vamzdynų prastą būklę. 

Vandens nugeležinimo filtrai – geriausias sprendimas palaikyti vamzdynų sveikatą“: geležis ne tik užkemša vamzdžius, ji gali padaryti neatitaisomą žalą vamzdžiams, rūdys gali juos visiškai sugadinti, o tuomet jau tektų tik tiesti naujus vamzdžius, o tai pareikalaus nemenkų investicijų. 

Rekomenduojame: Aquafilter.lt vandens filtrai

Vamzdynai – mūsų namų pamatas

Vamzdžiais atiteka ne tik mūsų geriamas vanduo, bet ir visa namo kanalizacija. Taigi, jei vamzdynai ima kištis dėl per didelio geležies kiekio, rūdžių, kitų apnašų, vamzdynus keisti gali prireikti ne tik vienoje namų vietoje, bet ir vonioje, tualete, kitose vietose. Taigi, jei siekiate apsaugoti savo namus nuo nešvarumų ir nenumatytų, nemalonių ir labai brangių remonto darbų – pirmiausia atlikite vandens tyrimą, kuris parodys, koks geležies perteklius yra jūsų vandenyje. Vandens tyrimą galite atlikti sertifikuotose laboratorijose, kurios tiksliai nusakys jūsų vandens kokybės problemą, paaiškins gautus duomenis, o atsakymai nukreips į problemos sprendimą. 

Vandens tyrimus atlieka ir privačios bendrovės, kurios neretai dirba metai iš metų su tyrimų laboratorijomis taip siekdamos pagerinti Lietuvoje esančio vandens kokybę, apsaugoti jūsų namus, jūsų sveikatą. 

Tos pačios privačios bendrovės po atlikto vandens tyrimo jums suteiks visą reikiamą informaciją apie problemos sprendimą, padės išsirinkti tinkamus vandens nugeležinimo prietaisus, atsižvelgs į jūsų poreikį ir galimybes. 

Vertėtų kreiptis į tokius vandentvarkos specialistus, kurie jums suteiks ir pilną aptarnavimą: konsultuos, parinks medžiagas, sumontuos, pakeis ar pataisys gedimus, suteiks garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. 

Netaupykite savo sveikatos sąskaita – rūpinkitės savo vandens kokybe ir pamirškite apie blogo vandens keliamus rūpesčius.

Apsilankykite: Aquafilter.lt vandens filtrai