Kaip paprastai užbaigti būsto remontą?

pagal | 2022-09-26

Kas yra būsto remonto paskola? Būsto remonto paskola yra asmeninė paskola be užstato, kurią naudojate atnaujinimo ar remonto išlaidoms padengti. Skolintojai suteikia šias paskolas iki 100 000 eurų. Paskola būsto remontui suteikiama vienkartinę suma, kurią grąžinate kas mėnesį, paprastai nuo vienerių iki 12 metų. Kadangi jūs nenaudojate būsto kaip užstato tokio tipo paskolai, palūkanų norma yra pagrįsta tokia informacija kaip jūsų kreditas ir pajamos. Jei negalite grąžinti paskolos būstui pagerinti, jūsų kreditas nukentės.

Paskolos būstui tobulinti ir nuosavo kapitalo finansavimas

Paskola būsto remontui yra prasminga, jei neturite pakankamai nuosavo kapitalo namuose arba nenorite jo naudoti kaip užstatą. Nuosavas kapitalas yra skirtumas tarp būsto vertės ir sumos, kurią turite mokėti už hipoteką. Jei turite nuosavo kapitalo, galite gauti mažesnę mėnesinę įmoką už būsto paskolą arba kredito liniją, tačiau prieš patvirtinimą skolintojas gali reikalauti įvertinimo.

Paskola būstui atnaujinti – tai paskola, į kurią įeina lėšos būstui atnaujinti, pertvarkyti ir remontuoti. Dažnai tai yra hipoteka su papildomais pinigais būstui tobulinti. Tai gali būti tokia forma:

  • Pirkimo hipoteka, su papildomomis lėšomis renovacijai. Jūsų dabartinės hipotekos refinansavimas su grynųjų pinigų išmokėjimu už būsto pagerinimą.
  • Būsto paskola arba kredito linija. Asmeninė paskola be užstato. Jūs nebūtinai jau turite gyventi namuose.

Kai kurios būsto renovacijos paskolos gali būti panaudotos norint nusipirkti viršutinę dalį ir iš karto atnaujinti, nereikalaujant atskiro finansavimo. Dauguma paskolų būstui atnaujinti reikalauja, kad paskolos gavėjas turėtų tam tikrą nuosavo kapitalo sumą namuose, nors asmeninės paskolos paprastai to nedaro. Jei neturite pakankamai pinigų renovacijai ar remontui finansuoti, verta pagalvoti apie paskolą būstui atnaujinti. Taip pat verta to siekti, jei žiūrite į namą, kurio prašoma kaina yra žema, bet kuriam reikia rimto darbo. Šios paskolos gali būti didelis postūmis namų savininkams ar pirkėjams, kurie nori labiau kontroliuoti nuosavo kapitalo nuosavybę savo nuosavybėje, atlikdami patobulinimus, tačiau paprastai jos suteikiamos tik esminiams atnaujinimams, o ne meistrų darbams. Jei projektas pagerins turto vertę, paskola būstui atnaujinti gali būti vertinga priemonė.