Vin patikra pagal kėbulo numerį. Naudingi patarimai

pagal | 2021-09-22
vin patikra

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Šiais laikais naudoti automobiliai perkami kur kas dažniau negu nauji. Tačiau ne visada automobilio pardavėjai yra sąžiningi ir gali slėpti įvairiausius automobilio trūkumus, kad automobilis būtų parduotas greičiau. Taip pat važinėdami žiūrėti automobilių, sugaištame nemažai laiko. Asmenims kurie perka naudotus automobilius, visuomet siūlome pasitikrinti perkamą automobilį Vin Patikra portale.

Šiame puslapyje jūs gausite labai svarbią informaciją apie norimą transporto priemonę. Norėdami rasti Vin kodą, jo galite ieškoti automobilio dokumentuose, ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Taip pat atsidarę kapotą, prie vairuotojo durelių, o kartais ir bagažinėje. Išvertus iš anglų kalbos žodį VIN, tai reiškia automobilio identifikacinis numeris. Kiekvieno automobilio numeris yra unikalus.

Ar verta pasinaudoti šia paslauga?

Pasitikrinti perkamą automobilį visuomet rekomenduojame, kad neliktumėte apgauti, arba nenusipirktumėte blogo automobilio. Kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet pardavėjas nusipirkęs automobilį, apie jį pats nedaug žino. Automobilio pirkimas pagal kėbulo numerį leis jums kur kas lengviau apsispręsti, ir neliksite apgauti. Su šia paslauga, jums bus parodyta labai daug naudingos informacijos apie automobilį, ir su šia informacija galėsite kur kas lengviau apsispręsti ar automobilis jus domina ar ne. Ataskaitoje išvysite tikrą automobilio ridą. Jums bus pateikiama kiekvienų metų ridos augimo istorija, o jei ji buvo atsukta, jūs tikrai tą pamatysite.

Geriausias aspektas, kad matysite nuo kokios ridos iki kokios ji buvo atsukta, gali pasitaikyti, kad ji buvo atsukta net kelis kartus. Automobilių savininkų kitimo informacija. Bus parodyta kiek savininkų automobilis turėjo, kuriais metais ir kurioje šalyje ji buvo registruota. Tad žinosite per kiek šalių ji yra apkeliavusi. Labai svarbus aspektas visiems, kad sužinosite ar automobilis dalyvavo eismo įvykiuose. Jei automobilis turėjo kokių nors avarijų, jums parodys datą, kada buvo užfiksuota. Taip pat pamatysite kokia žala būvo įvertinta ir kuri kėbulo detalė nukentėjo. Kartais gali pasitaikyti, kad automobilis yra vogtas, ir išvengsite nusipirkti vogto automobilio , nes patikrinamos visos duomenų bazės dėl paieškomumo. Kartais ataskaitoje galite išvysti pardavimo istoriją, kurioje šalyje automobilis buvo pardavinėjamas, skelbimo nuotraukos, ir už kokią kainą. Sužinosite kokia yra originali automobilio komplektacija.

vin patikra

Kaip vyksta pirkimas su ataskaita?

Pirkti automobilį su vin patikra mes rekomenduojame net keliais būdais. Jei automobilis yra nutolęs nuo jūsų virš 100 kilometrų, rekomenduojame jį pasitikrinti prieš važiuojanti pirkti. Kadangi jei automobilis yra daužtas, gal vogtas, arba su smarkiai atsukta rida, tokiu atveju sutaupysite pinigų kūro išlaidoms ir savo laiką. Kadangi gali pasitaikyti tokių atvejų, kad pardavėjas jums nepateiks informacijos, nes norės atsikratyti savo automobilio kuo skubiau. O antrame variante, jei jūs jau apžiūrėjote automobilį ir jis jums patiko, prieš pirkdami pasitikrinkite jį butinai, kad nenusipirktumėte su paslėpta informacija. Taip pat reikia nepamiršti, kad nusiderėti kainą su ataskaita yra kur kas lengviau.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra labai paprasta, jums reikės tik įvesti identifikacinį kodą, susimokėti mokestį ir sulaukti sugeneruotos ataskaitos.