Lankytinos vietos Vilniuje. Portalo rekomendacijos.

pagal | 2021-09-19
lankytinos vietos vilniuje

Lankytinos vietos Vilniuje

Vilnius, Lietuvos sostinė tikrai turi ką pasiūlyti kalbant apie pramogas, ekskursijas įvairius renginius ir parodas. Tad šiame straipsnyje norėtume pasikalbėti kokios lankytinos vietos Vilniuje sulaukia daugiausiai turistų iš užsienio ir Lietuvos dėmesio, kodėl jos pasirenkamos ir ką jose pamatyti? Pasiruošę? Skaitom Toliau:

lankytinos vietos vilniuje

TOP 8 lankytinos vietos Vilniuje, pagal PazinkEuropa.lt portalą

  1. Televizijos bokštas. Tikrai, taip ši vieta yra mūsų pati mėgstamiausia. Net 326,5 metro aukščio statinys kartu yra pats aukščiausias pastatas visoje Lietuvoje. Jame veikia restoranas, kuriame galite užsisakyti romantišką vakarienę debesyse. Taip pat pastatas įdomus tuo, jog turi tam tikrą istoriją ir yra papuošiamas šventėms.
  2. Senamiesčio gatvelės. Kuriose pamatysite įvairius lankytinus objektus, kuriuos aprašyti neužtektų net ir keletos dienų! Įvairūs muziejai, aikštės, pastatai ir visa kita. Tiesiog pasiimkite puodelį kavos ar elektrinį paspirtuką ir pasileiskite į trumpą kelionę laiku, miesto gatvelėmis.
  3. Vilniaus Gedimino Pilis. Iš jos yra išlikęs bokštelis prie kurio galima ateiti. Nuo Gedimino Pilies atsiveria nepakartojama miesto panorama. Šis traukos objektas sulaukia daug turistų, turbūt kiekvienas iš mūsų esame pasidarę nuotrauką ar asmenukę šioje vietoje.
  4. Pilies gatvė ir Gedimino prospektas. Tai yra lyg miesto arterijos, kuriose daugiausią žmonių, įsikūrusios smulkios kavinukės, parduotuvės. Naktimis čia verda naktinis gyvenimas ir miestas galime sakyti niekada nemiega. Juk neveltui studijuoti Vilniuje yra dažno studento svajonė, dėl tam suprantamų priežasčių. Apie senamiestį reiktų atskiro straipsnio.
  5. Vilniaus Universitetas. Taip nuskambės keistai, tačiau dauguma net nežino, jog Vilniaus Universitetas yra vienas iš seniausių Europos žemyne.  Pastatytas 1579 metais ir yra architektūros stebuklas. Pastatas tiesiog pritrenkia savo architektūra, kuri puikiai pavaizduoja šį laikmetį. Rekomenduojame apsilankyti ir pamatyti patiems.
  6. Pučkorių atodanga. Tai viena gražiausių atodangų Lietuvoje. Atrodo yra visai šalia miesto, tačiau atsiveria pritrenkiantys gamtos vaizdai, kurie sužavi kiekvieną.  Porelės čia atvažiuoja romantiškai išgerti kavos ir pasišnekučiuoti gamtos apsuptyje. Aplamai, Vilniaus miesto privalumai, jog šis didelis miestas visai šalia turi tiek daug gamtos bei žalumos.
  7. Šv. Onos bažnyčia. Dar vienas įspūdingas religinis statinys Vilniuje. Ją pasirinkome į TOP vietas, kadangi yra daugybę legendų, mitų, o apie ją yra užsiminęs ir pats Napaleonas savo laiškuose.
  8. Užupis. Galime sakyti menininkų kvartalas, išsiskiriantis savo piešiniais bei architektūra.  Tai buvo tarsi atskira respublika, kitoje respublikoje.  Jeigu esate meno mėgėjas, privalo apsilankyti Užupyje ir pajusti jame tekantį gyvenimą prie upės, yra jaukios kavinukės, dažnai groja gatvės muzikantai, taip pat išvysite menininkus kurie tapo gatvėje. Čia galite pasisemti netgi įkvėpimo parašyti knygą ar nupiešti savo meno kūrinį.

Vilniaus miestas tiesiog užburia

Lankytinų vietų sąrašas sudarytas pagal PazinkEuropa.lt portalo nuomonę.  Pasiskaityti daugiau apie objektus galite anksčiau paryškintoje nuorodoje.