Vonios baldai. Kaip išsirinkti tinkamą?

pagal | 2022-09-14

Renkantis vonios baldus, reikia nuspręsti ne tik dėl spalvos ar stiliaus. Interjero dizainas visų pirma yra problemų sprendimas ir visada turi būti pagrįstas pagal žmonių įpročius.

Pirmasis vonios kambario projektavimo žingsnis yra erdvės planavimas. Tinkamas išplanavimas padės nustatyti laisvą erdvę ir vonios baldų išdėstymą. Išplanavus erdvę, reikės priimti daugybė sprendimų, norint rasti baldus, kurie geriausiai atitiks žmonių poreikius.

Pagrindiniai klausimai į kuriuos reiktų atsakyti:

 • Pagalvokite, kam ši erdvė skirta.
 • Apibrėžkite jo pasiskirstymą.
 • Suplanuokite vonios baldų išdėstymą.
 • Vonioje tik keli metrai? Išnaudokite visas turimas erdves su baldais.
 • Kuris stilius apibūdina tave?
 • Nuspręskite, kokio tipo baldai: su kojelėmis, ant grindų ar pakabinami baldai.
 • Nuspręskite dėl apdailos,medžiagų ir spalvų.

Optimizuodami kiekvieną kvadratinį centimetrą, palengvinsite kasdienį gyvenimą ir atrasite estetiką, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą. Tobulų baldų nėra, tačiau tobulus vonios baldus galima išrinkti kiekvienam projektui.

MODERNŪS AR TRADICINIAI VONIOS BALDAI?

Tradicinis ir modernus yra du populiariausi vonios baldų stiliai. Tradicinis puikiai tinka klasikiniam ir elegantiškam įvaizdžiui sukurti, o modernus vonios kambariui suteikia aptakaus, minimalaus stiliaus pojutį. Abu puikiai tinka vonios kambariui, tačiau vertėtų pasirinkti vieną stilių.

Sukurti modernų vonios kambarį gali būti paprasčiau nei tradicinį. Šiuolaikiniai šviestuvai puikiai tinka sukurti prabangų SPA įvaizdį, o jeigy apie tokį stilių galvojate, yra daugybė baldų variantų.

Šiuolaikiniai vonios baldai gali pasižymėti lenktomis arba kampuotomis linijomis, o stalčiai dažniausiai būna be rankenėlių, kad išvaizda būtų vientisa. Pirkdami baldus internetu pastebėsite, kad dauguma šiuolaikinių baldų yra matinio arba blizgaus paviršiaus.

Tradiciniai baldai vonios kambariui suteiks vintažinio stiliaus. Paprastai jame yra dekoratyvinių detalių, tokių kaip skydinės durys, detalios rankenos ir medžio efekto apdaila.

Taigi, kaip matote, galima rinktis iš daugybės vonios baldų dizaino variantų, o tai reiškia, kad jums nebus sunku susikurti patinkantį vaizdą.

SIENINIAI AR PASTATOMI VONIOS KAMBARIO BALDAI?

Galite rinktis sieninius arba atskirai pastatomus vonios baldus.

Sieniniai baldai idealiai tinka erdvumo jausmui mažuose vonios kambariuose padidinti. Tai sukuria šiuolaikišką išvaizdą ir palengvina grindų valymą. Pakabinamus baldus nėra taip paprasta montuoti, lyginant su atskirais baldais, tačiau verta įdėti papildomų pastangų, kad gautumėte norimą išvaizdą.

Jei norite išskirtinės klasės ir lengviau montuoti, laisvai pastatomi baldai yra geriausias pasirinkimas. Šio tipo baldai puikiai tinka dideliuose vonios kambariuose, tačiau mažoje erdvėje gali atrodyti ankšta.

VONIOS KAMBARIO BALDŲ SPALVOS

Vonios kambario baldai būna įvairių spalvų – nuo ​​ryškių atspalvių iki raminančių neutralių. Galite pasirinkti kažką drąsaus, kad spalvų schema žavėtų, arba pasirinkti subtilias spalvas, kad sukurtumėte atsipalaidavę ir ramų pojūtį.

 • Balta yra puiki galimybė sukurti gaivią, šiuolaikišką išvaizdą ir gali būti derinama su bet kokia jums patinkančia spalva.
 • Neutralūs tonai, tokie kaip kremas ir dramblio kaulas, suteikia vonios kambariui šilumos ir padeda sukurti ramybės jausmą.
 • Pastelinės spalvos idealiai tinka, jei nenorite kažko pernelyg drąsaus arba jei neutralių tonų nepakanka kontrasto. Pagalvokite apie blyškiai mėlynas, rožines ir žalias spalvas, kad pajustumėte spalvą.
 • Juodi baldai yra puiki galimybė vonios kambariui suteikti dizainerio stiliaus, o juoda ir balta yra nesenstantis derinys.
 • Pilka spalva tapo populiariu vonios kambario pasirinkimu ir idealiai tinka sukurti šaunią, madingą išvaizdą. Jis gerai dera su kitomis spalvomis, tokiomis kaip rožinė ir geltona.

Be spalvų, galite rinktis iš įvairių apdailos ir tekstūrų, įskaitant blizgesį, matinį ir medinį. Blizganti ir matinė apdaila sukuria šiuolaikišką išvaizdą, o medžio efekto tekstūros suteikia elegancijos ir nesenstančio patrauklumo.