10 geriausių šaudyklų Europoje

pagal | 2023-07-02

Papasakosime apie geriausias šaudyklas Lietuvoje ir visoje Europoje.

Europa siūlo platų šaudyklų asortimentą tiek pradedantiems, tiek patyrusiems šauliams. Nesvarbu, ar esate šaudymo ekspertas, ar tiesiog mėgstate pataikyti į taikinį, Europoje yra daugybė pasaulinio lygio šaudyklų, kurios patenkins jūsų aistrą. Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 geriausių šaudyklų visame žemyne, iš kurių kiekviena siūlo unikalius nuotykius ir išskirtines patalpas.

Bisley šaudykla – Jungtinė Karalystė

Įsikūrusi Surrey mieste, Anglijoje, Bisley šaudymo aikštelė garsėja plačiu šaudymo disciplinų asortimentu, įskaitant šautuvus ir pistoletus. Su moderniausiomis priemonėmis ir patyrusiais instruktoriais „Bisley“ visiems žmonėms, nepaisant jų turimų įgūdžių, suteikia išskirtinę šaudymo patirtį.

Vogel šaudykla – Šveicarija

Vaizdingose ​​Šveicarijos Alpėse įsikūrusioje „Vogel“ šaudykloje atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai ir sukuriama išskirtinė šaudymo aplinka. Šis aikštynas skirtas tiek pramoginiams, tiek profesionaliems šauliams. Šioje šaudykloje galėsite išbandyti įvairias šaudymo disciplinas natūralios gamtos aplinkoje.

Hochbruckešaudykla – Austrija

Netoli Vienos esanti „Hochbrucke“ šaudykla yra viena iš geriausių Europos šaudymo įstaigų. Ji gali pasigirti plačiu šaudymo disciplinų asortimentu, įskaitant tolimojo ir dinaminio šaudymo kursus. Dėl modernios šaudyklos infrastruktūros ir gerai prižiūrimų patalpų ji yra populiarus pasirinkimas tarp šaudymo entuziastų.

Driven Clay Target šaudykla – Ispanija 

Šautuvų entuziastams Ispanijoje esanti „Driven Clay Target“ šaudykla yra vieta, kurią privaloma aplankyti. Įspūdingoje Ispanijos kaimo vietovėje įrengtos šaudyklos asortimente siūlomi sudėtingi šaudymo kursai ir imituojami žaidimai, atkartojantys tikrus medžioklės scenarijus.

Dorfgastein šaudykla – Austrija

Įsikūrusi pačioje Austrijos Alpių širdyje, „Dorfgastein“ šaudykla siūlo unikalią šaudymo patirtį. Apsupti kvapą gniaužiančių Alpių peizažų, šauliai gali šaudyti į tolį, mėgaudamiesi natūralaus kraštovaizdžio grožiu.

Belgrade šaudykla – Serbija

„Belgrade“ šaudykla Serbijoje yra viena didžiausių šaudyklų Europoje. Turėdama dideles patalpas ir reguliariai rengdama tarptautines varžybas, šauliams suteikia platformą parodyti savo įgūdžius pasaulinėje arenoje.

Shotgun Shooting Club šaudykla Amsterdame – Nyderlandai

Netoli šurmuliuojančio Amsterdamo miesto įsikūrusi „Shotgun Shooting Club“ šaudykla siūlo unikalią šaudymo patirtį šautuvų entuziastams. Šis klubas siūlo įvairias šaudymo disciplinas. Ir visa tai yra netoli nuo triukšmingo miesto centro.

Drakensberg šaudykla – Čekija

Įsikūrusi vaizdingame Čekijos Respublikos kaime, „Drakensbergo“ šaudykla siūlo ramią šaudymo aplinką. Ši šaudykla specializuojasi šaudymo iš tolimojo nuotolio šautuvu ir siūlo profesionalias mokymo programas entuziastams, norintiems tobulinti savo šaudymo įgūdžius.

Roma Shooting Club šaudykla – Italija

„Roma Shooting Club“ su savo istoriniu fonu irgi siūlo išskirtinę šaudymo patirtį. Įsikūrusi visai šalia Romos, ši šaudykla yra žinoma dėl draugiškos atmosferos ir profesionalių darbuotojų.

Ginklu klubas“ šaudykla – Lietuva

Apsilankymas mūsų šaudykloje yra puikus būdas patobulinti savo šaudymo įgūdžius, o kartu ir smagi pramoga bei įdomi patirtis. Taip pat tai yra puiki vieta susitikti su kitais šaunamųjų ginklų entuziastais ir sužinoti daugiau apie sportinį šaudymą. Be to, mūsų šaudykloje vyksta įvairūs šaudymo užsiėmimai ir varžybos, leidžiančios mesti iššūkį sau ir šeimos nariams arba draugams.

Kiekvieno užsiėmimo pradžioje lankytojams suteikiamas saugaus elgesio su ginklu instruktažas, jie aprūpinami asmeninėmis apsaugos priemonėmis: garsą slopinančiomis ausinėmis ir akiniais. Daugiau informacijos apie šaudyklos Lietuvoje paslaugas rasite čia: https://ginkluklubas.lt/saudykla/.

Europa siūlo daugybę išskirtinių šaudyklų, kurios gali patenkinti kiekvieno šaulio poreikius. Nesvarbu, ar ieškote vaizdingų Alpių vaizdų, dinamiškų šaudymo kursų ar istorinės aplinkos, šios 10 geriausių Europos šaudyklų suteikia neprilygstamą įrangą ir patirtį. Taigi, griebkite šaunamąjį ginklą ir tyrinėkite įvairias šaudymo galimybes, kurias gali pasiūlyti Europa.