Automobilių nuoma: svarbūs aspektai, kurių negalima pamiršti

pagal | 2022-10-16

Automobilių nuoma – puikus sprendimas, kuomet Jums reikalingas automobilis trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui, jei vykstate į verslo kelionę arba atostogauti. Tai taip pat puiki galimybė, jei neturite nuosavo automobilio arba jei jūsų automobilis yra remontuojamas.

Rinkdamiesi automobilį turite žinoti savo poreikius. Pavyzdžiui, kiek turėsite keleivių? Kokiu keliu važiuosite? Atsakymai į šiuos klausimus gali padėti išsirinkti tinkamą nuomojamą automobilį. Na o mes iš savo pusės pasidalinsime patirtimi ir asmeniniais patarimais.

Svarbiausi auto nuomos dalykai ir dažniausiai užduodami klausimai:

  • Įsitikinkite, kad esate susipažinę su nuomojamo automobilio modeliu. Jų techninės charakteristikos gali smarkiai skirtis. Pavyzdžiui gali būti skirtingos degalų sąnaudos, sėdynių skaičius ir žinoma galia ir pravažumas.
  • Atidžiai perskaitykite nuomos sutartį. Kartais gali būti įtraukti svarbūs punktai, kuriuos praleidus gali grėsti papildomi mokesčiai.
  • Įsitikinkite, kad žinote, kaip grąžinti automobilį. Kai kurios nuomos bendrovės turi skirtingas grąžinimo vietas, nei tos, kuriose pasiėmėte automobilį.
  • Stebėkite automobilį. Jei sugadinsite automobilį, dėl netinkamo eksploatavimo – gali tekti sumokėti už remontą.

Prieš kiek laiko reikia atlikti automobilio rezervaciją?

Geriausias laikas užsisakyti automobilio nuomą paprastai yra prieš 2-3 mėnesius. Taip galėsite gauti geriausią įmanomą kainą ir platų transporto priemonių pasirinkimą. Savaime suprantama, ne viską gyvenime galima suplanuoti, tad visada galite pabandyti rasti paskutinės minutės pasiūlymą, tačiau jis dažnai būna brangesnis ir gali būti ne tiek daug laisvų automobilių. Jei esate lankstus, galite paplanuoti datas iš anksto, galite pasinaudoti kainų palyginimo svetaine ir rasti pigiausią automobilio nuomos laiką.

Kiek laiko reikia skirti, norint išsinuomoti automobilį?

Visas automobilio paieškos ir nuomos užsakymo procesas gali užtrukti vos 10 minučių arba ilgiau, jei ieškote konkretaus automobilio modelio arba turite daug klausimų. Automobilio paėmimo ir atidavimo procesas paprastai būna greitas ir paprastas, nors gali užtrukti ilgiau, jei nuomojatės iš oro uosto arba turite laukti autobuso.

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį?

Norėdami išsinuomoti automobilį, turėsite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kredito arba debeto kortelę ir būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus (nors šis reikalavimas gali skirtis priklausomai nuo automobilio). Taip pat turėsite turėti draudimą – savo draudimą arba įsigyti jį iš nuomos bendrovės. Gali būti reikalingas užstatas. Daugiau informacijos ir puikių pasiūlymų galite rasti adcrent.com puslapyje.

Pasinaudokite mūsų patarimais ir automobilių nuoma netaps galvos skausmu. Ačiū, jog skaitėte.