Dviračių laikikliai ant stogo, ką reikia žinoti?

pagal | 2022-02-15

Dviračių laikiliai ant stogo, ką reikia žinoti?

Dėl geriausių automobiliams skirtų dviračių laikiklių važiavimas palengvėja ir yra absoliučiai būtinas, jei negalite visko suspausti savo transporto priemonėje. Laikikliai tvirtinti gali būti labai paprastai, tik reikia pasirinkti tinkamą.

Dviračių laikikliai gali būti pagal automobilio modelį arba universalūs. Taip pat juos galima montuoti ant stogo arba ant priekabos tempimo kablio.

Kokio tipo dviračių laikiklio jums reikia?

Pirmas klausimas: kiek toli ir kaip dažnai reikia vežtis dviračius? Tada kokio tipo dviračius ir kiek dviračių reikia vežtis. Kokią transporto priemonę ar transporto priemones turite. Ar dviračiai sunkūs ir kokio tipo rėmus jie turi.

Kitas klausimas – kaip norite vežiotis dviračius? Ant transporto priemonės viršaus? Iš nugaros? Ar jūsų transporto priemonėje yra priekabos tempimo kablys? Dviračio priekinis ratas bus nuimtas ar uždėtas? Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, ar norite ir turite vežtis kitą sportinę įrangą.

Dviračiai taip pat labai skiriasi savo kaina, stiliumi, dydžiu ir svoriu – visa tai turėtų būti veiksniai ieškant gabenimo priemonių. Tikriausiai nenorėsite rizikuoti vežtis savo brangaus dviračio ant stovo, kuris kainuoja mažiau nei viena iš jo itin lengvų padangų.

Taip pat atsižvelkite į praktiškumą: ar laikilis atitiks jūsų poreikius dabar ir ateityje. Naudojimo paprastumas – kaip lengva pritaikyti prie transporto priemonės ir pakrauti dviračius. Saugumas – ar saugiai laiko dviračius ir prisirakina prie stovo ir transporto priemonės ir kiek vietos namuose užims, kai jo nenaudosite.

Pagrindiniai dviračių laikiklio tipai yra montuojami ant stogo, ant bagažinės arba bagažinės ir tvirtinami prie vilkties arba kablio. Be to, yra sunkvežimių gultų ir specialių stelažų, skirtų unikalioms situacijoms.

Be savo stovo, galbūt norėsite pasiimti keletą kitų priedų. Kai keliaujate su dviračiais, jums gali prireikti užrakto ir laido, kad apsisaugotumėte nuo vagystės. Pora tamprių virvelių visada pravers surišti savo įrangą. Jei turite moterišką dviratį ar kitokio tipo dviratį be viršutinės rėmo dalies, galbūt norėsite įsigyti rėmo priedą, kuris sukuria viršutinę rėmo juostą, prie kurios pakabinsite dviratį ant stovo.