Gimtadienio sveikinimai. Naudingi patarimai besirenkant žodžius:

pagal | 2021-12-26

Gimtadienio sveikinimai. Ką apie juos reikia žinoti?

Per metus turime tam tikras realigines, kultūrines, šeimos ar kitas šventes. Šias šventes paprastai švenčiame bendruomenėje, šeimoje, o gimtadienis – ypatinga diena vienam asmeniui. Mūsų skaitytojams kyla klausimų kaip: kaip išsirinkti gimtadienio sveikinimus, kaip pasveikinti gimimo dienos proga, kokie  gimtadienio sveikinimai yra populiariausi 2022 metais? Šiame straipsnyje pasistengsime aptarti svarbiausias detales, pasidalinti patarimais, jog Jūsų sveikinimas nebūtų banalus ar nuvalkiotas. Sveikinimas turi eiti iš širdies ir sukelti teigiamas emocijas, žmogui kuriam jie yra skirti, arba bent jau formaliai išreikšti dėmesį jam.

Tad nuo ko pradėti? Kaip pasiruošti sveikinti?

Internete galite rasti daugybę įvairių sveikinimų. Tačiau turite atkreipti dėmesį, jog kai kurie iš jų,  daug kur  kartojasi, yra perrašyti ir iki skausmo pažįstami, girdėti šimtus kartų. Jei nenorite taip atsitiktų, turite būti kūrybiški, bei atlikti tam tikrus namų darbus, kurie palengvins procesą, o galbūt sugeneruos idėjų:

  • Koks ryšys sieja Jus, ir gimtadienio kaltininką? Kaip gerai jį pažįstate, kiek esate artimi draugai. Galbūt žinote kokie yra žmogaus troškimai, hobiai, pomėgiai ar svajonės.Jei esate nauji darbo kolegos, jus nesieja jokie prisiminimai, ar bendri pomėgiai, geriausia yra nepersistengti ir pasakyti trumpą keletos žodžių formalų sveikinimą. O jų įdėjas galite rasti portale Sentencijos.lt , galime lažintis, jog pasisemsite gerų įdėjų. Visiškai kas kita yra, geri draugai, artimi bičiuliai. Priklausomai nuo žmogaus tipo, čia galite išreikšti savo fantaziją. Galbūt “gimtadienininkas” siekia aukštų rezultatų versle, ar sporte. O gal aktyviai ieško antrosios pusės? Ar siekia karjeros? Į šį klausimą Jus galite atsakyti geriau.
  • Amžius yra vienas svarbiausių rodiklių besirenkant sveikinimą. Vaikams galite parinkti sveikinimą apie vaikystę, pasakas, įvairius personažus. Brandesnio amžiaus žmonėms, paprastai parenkami sveikinimai susiję su sveikata, išmintimi, stiprybe. Šie žmonės mėgsta pagarbą ir supratimą.
  • Lytis taip pat svarbus aspektas. Pastebime, jog moteriškuose palinkėjimuose daugiau būna įterptų žodžių kaip: meilė, grožis, vaikai, šampanas bei gėlės. Vyriškuose palinkėjimuose – fizinė jėga, pinigai, tikslai bei pomėgiai.

Galbūt turite originalią gimtadienio dovaną? Puiku – tuomet pagal ją galite pritaikyti ir gimtadienį sveikinimą.

DĖMESIO! Ko reiktų nedaryti:

  • Venkite pašaipų, ar kitų užuominų ar ne nuoširdžių sveikinimų. Taip galite įžeisti žmogų per jo gimimo dieną. Nedarykite to. Kaip pvz galime paimti: žmogus neseniai susirado savo antrąją pusę, tad jam palinkėti naktinių nuotykių, ar merginų dėmesio tikrai nereikia. Ar pasityčioti dėl amžiaus.
  • Nebūtinas ilgas, jausmingas sveikinimas, jeigu mažai bendraujate, ar iš viso nepažįstate žmogaus.
  • Svarbiausia – pagarba ir dėmesys žmogui, kuriam norite perduoti svarbius žodžius.

Jei radote patinkantį gimtadienio sveikinimą internete, patariame jį perrašyti ir papildyti savo žodžiais. Taip būsite originalūs!