Ką galima nesunkiai pasigaminti namuose?

pagal | 2022-10-23

Dažnu atveju tikriausiai kiekvienas rinksis gaminti lengvesnį patiekalą, nei kad itin įmantrų, kuriam reikia nemažai laiko. Labai dažnu atveju jie būna itin skanūs ir ne ką mažiau skiriasi nuo restoraninių patiekalų. Kai kam gali pasirodyti, kad lengvesni patiekalai gaminami iš mėsos, tai yra koks troškinys, kepsneliai ar kiti panašūs variantai, kuriems nereikia specialių įgūdžių. Tačiau nesudėtingai yra pagaminami ir tam tikri saldūs patiekalai, tad apie juos norėtume plačiau ir papasakoti šiame straipsnyje.

Paprastai pagaminamas obuolių pyragas

Kai kalba pasisuka apie įvairius pyragus, dažniausiai galvojame, kad juos pagaminti yra ganėtinai sunku, nes jiems reikia skirti ne tik pakankamai laiko, bet ir turėti ganėtinai nemažai ingredientų. Tačiau galima išskirti vieną pyragą, tai yra obuolių pyragas, kuris pagaminamas tikrai paprastai, o jam iškepti reikia tik kelių ingredientų, tokių kaip miltai, kiaušinis, sviestas, cukrus, vanilinis cukrus, cinamonas ir daug obuolių. Kiekvieną kartą jį galima kepti skirtingą, nes skirtingi obuoliai gali duoti skirtingą skonį, tai yra rūgštesnį, saldesnį ir panašiai. Jo pagaminimui taip pat nereikia specialių prietaisų, nes praktiškai jį galima išplakti rankomis ir tiesiog įdėti į orkaitę.

Varškės apkepas

Dar vienas pyragas, kuris yra pagaminamas gana paprastai yra varškės apkepas. Jį galima gaminti kaip desertą arba kaip lengvą vakarienę ar netgi pusryčius. Jo receptas yra tikrai nesudėtingas, tad netgi tas, kuris moka tik išsivirti kiaušinį, gali jį nesunkiai pagaminti. Šio patiekalo receptą sudaro kokybiška varškė, miltai, kiaušinis, manų kruopos, cukrus ir vanilinis cukrus. Jeigu norite pagardinti, į jį galite dėti razinų ar džiovintų vaisių. Šis patiekalas yra puikus ir tuo, kad jį skanu valgyti tiek šiltą, tiek šaltą, bei galima pasigardinti įvairiomis uogienėmis arba džemais.

Tinginys – vienas lengviausiai pagaminamų desertų

Tie kas neturi namuose orkaitės, kur galėtų kepti pyragą, galime pasiūlyti labai skanų ir nekeptą pyragą ar desertą, tai yra tinginys. Jį gali pasigaminti kiekvienas, nes jums reikės tik dujinės viryklės ir šaldytuvo. O šie daiktai turbūt tikrai yra kiekvieno namuose. Tinginys yra puikus tuo, kad susipirkti visų reikiamų produktų nekainuos labai daug ir pagaminimas jo nėra sudėtingas, tačiau yra viena bėda, kad jo reikės laukti kol sustings pakankamai ilgai. Tad jeigu norite jį pagaminti tam tikrai progai, tuomet tinginį reikėtų pradėti ruošti iš anksto.