Kaip išsirinkti apatinius tinkančius figurai?

pagal | 2022-02-01

Mes, moterys, esame įvairiausių formų ir dydžių – būtent tai daro kiekvieną iš mūsų nepakartojamai gražią. Taigi, kai reikia rasti tobulą apatinį trikotažą, tai nėra „vienas dydis tinka visoms“.

Pagrindinė mada yra nesąžiningai homogenizuota, ir jei nesate dalis 1 % gyventojų, kurių kūnas yra panašus į Victoria’s Secret modelio, sunku žinoti, kaip pirkti priglundančius apatinius, tinkančius jūsų kūnui.

Ir tai ne viskas priklauso nuo jūsų suknelės dydžio: tai, kas gali atrodyti nuostabiai ant 14 dydžio smėlio laikrodžio figūros, gali atrodyti ne taip gražiai ant 10 dydžio kriaušės tipo figūros. Svarbu atsiminti, kad mes visi taip pat esame skirtingų formų – ir tai yra gerai!

Jei pavargote nuo to, kad niekada nesijaučiate gerai su apatiniais, štai mūsų vadovas, kaip rasti tinkamą apatinį trikotažą pagal savo kūno formą. Kitą kartą pirkdami apatinį trikotažą įsitikinkite, kad pasirinkote stilių, kuris geriausiai tinka jūsų formai, ir mes garantuojame, kad visada jausitės užtikrintai ir patogiai – nesvarbu, ar esate apsirengę, ar išsirengę miegamajame.

Pasirinkite formą ir sužinokite, kokio stiliaus apatiniai moterims jums tinka.

Siauri pečiai ir platūs klubai

Taip pat vadinama „kriaušės“ forma, jei jūsų klubai yra plačiausias taškas, o pečiai siauri, geriausia rinktis apatinius, kurie praplečia pečius ir plokština klubus, nes tai subalansuoja jūsų figūrą. Norėdami išplėsti viršutinę kūno dalį, rinkitės drąsią liemenėlę, nes tai padės paryškinti krūtinės sritį. Norėdami paploti platesnius klubus, rinkitės kelnaites aukštu liemeniu. Taip jūsų pilvas bus įtrauktas ir pailgins kojas, taip pat valdysite ir formuosite apatinę dalį.

Platūs pečiai ir siauri klubai

Jei turite plačius pečius ir siaurus klubus, jūsų apatinis trikotažas turi būti sutelktas į apatinės dalies paryškinimą, kad sukurtumėte tą pageidaujamą smėlio laikrodį. V formos kelnaitės ir giliai pasinėrusi liemenėlė yra puikus pasirinkimas, nes tai pailgins jūsų liemenį. Kitas triukas – naudoti kelnaites aukštu liemeniu, aukštomis kojomis, kurios siauriausioje vietoje apkabina juosmenį ir tuo pačiu pailgina segtukus.

Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis yra amžinai geidžiama kūno forma vakarų pasaulyje – ir jums pasisekė, jei iš prigimties gimėte su tokia forma! Tačiau svarbu pasirinkti tinkamus apatinius, kad jūsų figūra būtų teisingai subalansuota. Smėlio laikrodžio formai geriausiai tinka tos liemenėlės, kurios atkreipia dėmesį į jūsų krūtinę.