Vonios aksesuarai, kuriuos būtinai turi įsigyti kiekvienas

pagal | 2022-09-23

Vonios aksesuarai, kuriuos būtinai turi įsigyti kiekvienas

Įrenginėjant vonios kambarį reikia nepamiršti, jog būtent šiame kambaryje reikės praleisti nemažai laiko – tiek ruošiantis ryte į darbą, tiek bandant atsipalaiduoti ir pailsėti karštoje vonioje savaitgaliais. Todėl turėtumėte pagalvoti apie kiekvieną detalę ir nepamiršti, jog vonios aksesuarai – būtini.

Muilinės ir muilo dozatoriai

Nesvarbu, naudojate skystą ar paprastą muilą, jums reikės rasti būdą, kaip gražiai ir higieniškai vonioje padėti visus muilus. Tam puikiai tinka muilinės ir muilo dozatoriai, kurie ne tik sukurs vonios kambaryje estetišką vaizdą, bet ir padės muilus laikyti švariai, higieniškai.

Indeliai dantų šepetėliams

Dantų šepetėlių laikymas tiesiogiai susijęs su jūsų burnos higiena. Jeigu dantų šepetėliai bus tiesiog numesti ant nešvaraus stalo ar palikti prie kriauklės, nenustebkite, jog ant jų atsiras daug bakterijų, todėl nepamirškite įsigyti indelio dantų šepetėliams.

Padėkliukai

Vonioje pravers dėžutės ir padėkliukai, kuriuose galėsite sudėti makiažo priemones, odos priežiūros priemones, servetėles ir kt.

Vonios kilimėliai

Neretai pasitaiko, jog žmonės peršąla ne lauke, o namuose. Ypač dažnai tai pasitaiko moterims. Jeigu po karšto dušo lipsite ant šaltų grindų, greičiausiai po kurio laiko teks susidurti su šlapimo pūslės uždegimu. Žmogaus sveikata – be galo jautri, todėl pasirūpinkite, kad neperšaltumėte vonioje, pasirinkite vonios kilimėlį, kuris ne tik leis šiltai vaikščioti vonios grindimis, bet ir suteiks voniai jaukesnį dizainą.

Skalbinių krepšiai

Skalbimo mašinoje turi būti plaunami, o ne laikomi drabužiai. Kai kurie nešvarius rūbus laiko ne skalbinių krepšyje, o skalbimo mašinoje, tai nehigieniška. Pasirinkite skalbinių krepšius, kurie derės prie vonios kambario dizaino ir leis jums nesirūpinti dėl purvinų rūbų.

Šiukšliadėžės

Gaila, tačiau pasitaiko, jog kai kurie šiukšlių dėžes turi tik viename kambaryje. Tai apsunkina kasdienybę. Šiuo metu parduotuvėse galima rasti stilingas šiukšliadėžes, kurios puikiai tiks prie bet kokio interjero ir visiškai neišsiskirs.

Lentynėlės

Nepamirškite įsigyti lentynėlių, jog sudėtumėte visus reikalingus daiktus vienoje vietoje. Taip visada žinosite, kur rasti tai, ko ieškote, ir jūsų vonios kambarys atrodys tvarkingai.

Veidrodžiai

Vonios kambaryje būtinai turite pastatyti veidrodį, kad galėtumėte ruoštis rytais į darbą. Tačiau tai ne tik praktinė būtinybė, bet ir puikus būdas padaryti kambarį didesnį ir šviesesnį.