Kaip rengtis per slidinėjimo atostogas?

pagal | 2022-02-01

Visiems baltos beprotybės gerbėjams žiema yra labiausiai laukiamas metų laikas. Atostogų laikotarpis palankus šeimos kelionėms į kalnus, kur galime aktyviai atsipalaiduoti snieguotose trasose, mokytis ar tobulinti jau įgytus slidinėjimo įgūdžius. Tačiau, kaip pasiruošti atostogoms ir kokį garderobą rinktis, kad būtų ne tik patogu, bet ir šilta?

Visų pirma, geros kokybės šiltas moteriškas džemperis turėtų suteikti ne tik šiluminį komfortą. Šio tipo džemperis taip pat turi būti malonus liesti ir užtikrinti gerą oro cirkuliaciją. Ir tarsi viso to nepakaktų, net šilti džemperiai žiemai turėtų atrodyti puikiai. Pažiūrėkite, ko ieškoti, norint jaustis šiltai net ir žemoje temperatūroje.

Kaip išsirinkti moterišką džemperį?

Kiekvienos moters drabužių spintoje turėtų būti tam tikri pagrindiniai drabužiai, kurie yra universalus stiliaus pagrindas. Dėl to galima lengvai žongliruoti kompozicijomis ir pasirinkti įvarius stiliaus derinius.

Be klasikinių džinsų, baltų marškinių ar pieštuko formos suknelės, spintoje turėtų būti šiltas megztinis rudeniui ar žiemai. Kaip pasirinkti tobulą modelį, kuris jums tarnaus ilgą laiką?

Ilgas džemperis – mada ir komfortas žengia koja kojon

Šiltas moteriškas džemperis megztinis rudeniui ir žiemai puikiai atrodys ir suteiks šiluminį komfortą. Džemperis, siekiantis apie pusę šlaunų, gali būti dėvimas kaip suknelė, tuniką arba įprastai. Tai puiki galimybė sukurti universalų drabužių spintos pagrindą – turėti vieną dalyką, kurį galite dėvėti keliais būdais. Džemperiai  moterims yra universalus pasirinkimas, kuris gali pasitarnauti tiek kasdienybėje, tiek slidinėjimo metu.

Madingi šio sezono pasirinkimai

Kokie yra madingiausi moteriškų megztinių modeliai ir spalvos? Laisvas stilius veda kelią rudens stilizacijose, todėl, jei ieškote madingo džemperio, atkreipkite dėmesį į įdomesnių spalvų ir formų derinius. Taip pat dabartinėse tendencijose vyrauja skandinaviški motyvai. O kaip su spalvomis? Populiariausios yra rudens spalvų paletės , t. Y. Garstyčių, smėlio, bordo ar rudos spalvos. Madingas sprendimas šį sezoną taip pat yra žalios ir pilkos spalvos kombinacijos. Ypač pastaroji spalva bus ideali idėja, nes neutrali spalva lengvai derinama su kitais atspalviais. Dėl to jūsų megztinis įgis universalumo ir galėsite drąsiai derinti jį su įvairiais drabužiais.