Kodėl auksiniai žiedai yra geriau nei sidabriniai?

pagal | 2022-10-19

Renkantis žiedus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti medžiagai iš kurios jie yra pagaminti. Tai dažniausiai yra auksas arba sidabras. Žinoma, galima rasti ir paprasto metalo žiedus, tačiau jie dažniausiai skirti vaikams, kadangi greitai susidėvi, tad tai nėra ilgalaikė investicija.

Šiuo metu žiedai, kurie siūlomi rinkoje – labai įvairūs ir daugeliui kyla klausimas, ar tikrai auksiniai yra geriau nei sidabriniai. Į tai bandysime atsakyti straipsnyje.

PATVARUMAS

Natūralu, jog renkantis žiedus visada norisi, kad jie kuo ilgiau tarnautų. O tam reikia geros kokybės medžiagos, kuri būtų atspari aplinkos poveikiui. Geriausiai tinka auksas, kuris maišytas su kitais lydiniais tarnauja visą gyvenimą. Ne veltui būtent auksiniai papuošalai dažniausiai parduodami iš kartos į kartą. Sidabras irgi atrodo gražiai, tačiau jis tarnauja ne tik daug metų.

ATSPARUMAS APLINKOS POVEIKIUI

Patvarumas ir ilgaamžiškumas yra neatsiejamas nuo to, kad papuošalas yra atsparus aplinkos poveikiui. Ir šiuo atveju auksas vėl laimi. Žmogus gali dėvėti papuošalą nuo ryto iki ryto, kai eina į dušą ir panašiai bei vis tiek džiaugtis, kad metų eigoje jis atrodo puikiai. Ne veltui auksiniai žiedai bei kiti papuošalai dažniausiai pasirenkami kasdienai. Tiesiog jie dėvisi rečiausia.

SPALVŲ GAUSA

Sidabras dažniausiai yra baltos spalvos ir čia nerasite daugiau opcijų. Kai tuo tarpu auksas dažniausiai būna geltonas, tačiau tai toli gražu nėra vienintelė jo opcija. Galima rasti ir baltą auksą, taip pat tokį, kuris yra raudonos spalvos. Renkantis siūlome vertinti ne tik savo estetinį suvokimą, tačiau taip pat ir patvarumą. Juk spalva lemia jo priemaišas, o tai galiausiai nurodo ir kokybę.

INVESTICIJA

Galiausiai, auksas yra puikus pasirinkimas kaip investicija, kuri tarnaus daug metų, eis iš kartos į kartą. Tuo tarpu sidabro gaminiai nėra tokie patvarūs ir tokios geros kokybės. Dėl to jie dažniausiai perkami kaip daiktas sau, o ne tas, kuris gali būti perduodamas artimam žmogui.

Rinkitės kokybę, kuri tarnaus Jums daug metų. Tai visada atsiperka.  Kokybiškus gaminius galite rasti Silvera.lt elektroninėje parduotuvėje.