Nemokami skelbimai internete. Kokia jų nauda mums?

pagal | 2022-01-07

Skelbimai – aktualus dalykas tiek pirkėjams, tiek pardavėjams

Vis daugiau paslaugų bei verslų keliasi į internetą, ne išimtis ir skelbimai. Retas kuris mūsų naudojame popierinius laikraščius, ar dedame juose skelbimus apie parduodamas prekes. Šios reklamos paslaugos tinka tik siauram, vyresniojo amžiaus žmonių segmentui. Šiame straipsnyje norime pasikalbėti kokie skelbimai internete yra populiariausi. Kur juos talpinti internete be papildomo mokesčio. Kokia yra skelbimų nauda. Tikimės, jog pateikta informacija Jums bus naudinga.

Nemokami skelbimai gali būti naudingi kuomet:

  • Dauguma skelbimų portalų yra mokami kalbant apie NT, automobilių ar kitų paslaugų skelbimus. Tačiau sparčiai populiarėja ir nemokamos alternatyvos į kurias keliasi vis daugiau vartotojų, kurie siekia sutaupyti. Šiose skelbimų portaluose, palyginti su esamais gigantais, ateina mažiau žmonių, tačiau gali pasitaikyti skelbimų, kurių nėra didžiuosiuose portaluose. Kaip pavyzdys, galite rasti automobilį, ar nekilnojamo turto objektą pirmieji ir lengviau jį nupirkti. Turbūt kiekvienas esame ieškoję automobilio, ir žino, kaip kai kurie variantai yra nuperkami per minutes!
  • Įsivaizduokite situaciją, jog vasaros laikotarpiu Jums reikalingi keletas sezoninių darbuotojų smulkioje kavinėje, ar kitoje įstaigoje. Vargu ar norėtumėte mokėti už skelbimo patalpinimą 20-100 eurų? Nebent jų reikia “čia ir dabar”. Ta pati taisyklė galioja, kuomet ieškomi “freelanceriai”  –  laisvai samdomi specialistai, kurių paslaugų prireikia kartais. Naujam verslui, neturinčiam stipraus finansinio pagrindo, tai nelengva.
  • Parduoti nereikalingus daiktus. Galbūt turite krūvą nereikalingų naujų drabužių, knygų, ar kokių nors kitų daiktų, kurie tik užima vietą, yra nereikalingi, tačiau išmesti gaila? Talpinkite juos begalybe.lt puslapyje. Tokiu atveju kažkas apsidžiaugs pamatęs galimybę nusipirkti norimą daiktą, o Jus gausite atitinkamą sumą pinigų.
  • Tai gali būti nemokama reklama internete Jūsų veiklai, ar verslui! Šiuo atveju galite didinti savo žinomumą, o už tai nereikia mokėti. Ar gali būti geriau?

Ką reiktų žinoti apie skelbimus?

Kaip ir kiekvienoje platformoje – pasitaiko sukčių. Reikia būti atidiems, vengti įvairių avansinių mokėjimų už ženkliai “pigesnes” prekes ir neaiškių žmonių. Jei atliekate pirkimą internetu rekomenduojame pavedimo paskirtyje nurodyti už kurį daiktą mokate, jog apgavystės atveju galima būtų lengviau įrodyti, jog įvyko apgaulė.

Taip pat apie pasitikrinkite už ką gaunate pavedimą. Pasitaiko atvejų, kuomet sukčiai bando apgauti žmones, nurodydami ne savo banko sąskaitas parduodant prekes. Kaip pavyzdys: parduodate juvelyriką, davėte žmogui savo banko sąskaitą, tačiau gavote pavedimą už “vėžimuką”. Patariame ne siųsti telefono pardavėjui, kadangi greičiausiai “vėžimuko” negavęs žmogus gali Jus apkaltinti apgavyste, o sukčius turės Jūsų daiktą.

Tokie atvejai itin reti, tačiau verta apsisaugoti. Kaip sakoma atsarga gėdos nedaro.