Patarimai saugiam krovinių gabenimui Talinas – Helsinkis

pagal | 2021-12-29

Patarimai saugiam krovinių gabenimui Talinas – Helsinkis

Viena iš populiariausių krypčių yra Suomija, ji nuo seno traukė ne tik turistus, bet ir verslo atstovus, užsiimančius prekybiniais ryšiais su šia Skandinavijos šalimi. Tad turbūt daugeliui teko matyti pilnus keltus krovininių automobilių maršrutu Talinas Helsinkis, dėl to jei artimiausiu metu planuojate vežti krovinius tikrai verta jau gerokai iš anksto ne tik pasirūpinti kelto bilietais, bet ir sudėlioti visą logistiką.

Dalinamės keletu patarimų, kurie pagelbės sklandžiai ne tik susiplanuoti, bet ir pasiekti kelionės tikslą be jokių trikdžių ar nesusipratimų.

  • Pasirūpinkite keltų bilietais gerokai iš anksto, nes dėl COVID-19 rizikos, gali būti įvesti įvairūs apribojimai, nuo kurių priklauso koks keleivinių ir krovininių automobilių skaičius bus įleidžiamas į keltą. Be to, perkant bilietus iš anksto, ypač dar tada kuomet perkami ir atgaliniai bilietai, padeda sutaupyti kelionės išlaidas ir užtikrinti, jog tikrai gausite patogią vietą kelte.
  • Taip pat svarbu, kad vairuotojas, turėtų visus reikalingus dokumentus, susijusius su tuo ar turi Europos šalyse galiojantį sertifikatą, įrodantį, kad jis nėra užsikrėtęs, šiuo metu visame pasaulyje paplitusiu virusu. Be abejo, gabenant krovinius, svarbu, kad būtų tinkamai sutvarkyti ir krovinio dokumentai, įrodantys ne tik jo kilmę, bet ir kitą svarbią informaciją, įrodančią, jog nepažeidžiate jokios šalies teisinės sistemos nustatytus įstatymus ir krovinių gabenimo reikalavimus.
  • Dar vienas svarbus dalykas, naudotis GPS programa, kuri padeda realiu laiku matyti ne tik vietą, kur yra krovinys, bet matyti krovinio statusą. Taip užsakovai gali planuoti savo logistiką taip, kad galėtų užtikrinti nenutrūkstamą tiekimo grandinę ir planuotis savo darbus. Be to, taip užtikrinamas ir vairuotojo saugumas, kad nutikus kokiai nenumatytai situacijai, kiti gali reaguoti ir laiku iškviesti reikalingą pagalbą.