Permanentinis makiažas: ką reikia žinoti

pagal | 2021-12-20

Permanentinis makiažas

Gyvame realiame mus supančiame pasaulyje su aiškiomis taisyklėmis, bet norime išsiskirti, jas apeiti ir pralenki. Kiekviena moteris metams bėgant stengiasi išlikti nepaveikta didėjančio amžiaus. Ir iki šiol tai buvo gan sunku padaryti, kasdienis rytas leidžiant laiką prie veidrodžio tai tik dalis skirto resurso. Juk grožios reikalauja ne tik laiko, bet iš finansinių išlaidų.

Tačiau grožio industrija palaipsniui išrado ir šiam poreikiui išeitį – permanentinį makiažą. Tai yra ilgalaikis makiažas labai panašus į tatuiravimą, jis dažniausiai atliekamas veido srityje ir turi terminą – išsilaiko kelis metus. Ši veido procedura, kuri gali būti antakių, lūpų bei vokų, trunka ne tiek ir daug, lyginant su kasdieniu veido bruožų dailinimu pudra ir tušų, viso labo truks kelias valandas. Minimalus diskomfortas ir daili specialistių grožio kabinetų aplinka šiuos vizitus padaro vienu malonumu, neskaitant kad pati procedūra atliekama adatėlių pagalbą. Specialiu aparatu dideliu greičiu judančios plonos adatėlės įvedinėja pigmentą į odos paviršių, šis užsirakina, o veikiamas UV spindulių nyksta. Po keletos metų tereikia grįžti pas permanentinio makiažo specialistę ir atlikti procedūros atnaujinimą, kuri truks dar greičiau nei pirmoji. Permanentinio makiažo pagalba galima ryškinti, koreguoti, paslėpti veido bruožus, tapti tokia kokia norima. Norint ilgiau džiaugtis pasiektu rezultatu reikėtų laikytis tam tikrų rekomendacijų, kurias galite rasti čia – rekomendacijos.

Kadangi ši procedūra bet kuriuo atveju leis džiaugtis ilgą laiką, reikėtų į tai atsižvelgti ir rasti sau tikrai tinkatį specialistą. Šioje vietoje nereikėtų taupyti, juolab pati procedūra nėra labai brangi. Reikėtų pasidomėti kokius pigmentus naudoja norimas meistras, atsižvelgti į patirtį, ypač gerai apžiūrėti reprezentuojamas darbų nuotraukas, plačiau pasidomėti specialistu internete. Geras specialistas tūrėtų pradėti nuo eskizo piešimo, kad būtų vizualizuotas būsimas rezultatas, tik sutarę dėl tinkamo eskizo reikėtų pradėti pačią grožio procedūrą.

Plačiai apie antakių permanentą galite paskaityti šiame puslapyje https://vilma-permanent.lt/