Plaukų priežiūros patarimai

pagal | 2021-12-24

Plaukų priežiūros patarimai

Plaukų storis, ilgis ir blizgesys labai priklauso nuo to, kaip prižiūrite juos, tačiau jie taip pat atspindi galvos odos sveikatą, kuri dažnai ignoruojama ir nustumiama į šalį! Tačiau pagalba yra po ranka, ir dažnai geriausi dalykai yra patys lengviausi! Galite pradėti namuose nuo šių įprastų naminių plaukų priežiūros patarimų ir kitų pagrindinių rekomendacijų moterims, kurių reikia laikytis.

Užtepkite plaukus šiltu aliejumi

Šilto, natūralaus aliejaus naudojimas plaukams gali padaryti stebuklus galvos odos sveikatai, plaukų sveikatai ir tekstūrai, taip pat paskatinti bendrą savijautą. Kokosų aliejus: ši sena priemonė išlaikė laiko išbandymą! Jis veikia visų tipų plaukus, yra prieinamas ir įperkamas. Pašalina pleiskanas, minkština plaukus, atkuria išsišakojusius galiukus ir skatina plaukų augimą. Taip pat apsaugo plaukus nuo baltymų praradimo. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite ypač tyrą kokosų aliejų.

Kiaušiniai gali turėti įtakos bendrai plaukų sveikatai

Kiaušinių kaukė yra bene viena stipriausių priemonių sveikiems plaukams ir dėl vienos labai rimtos priežasties – tai geriausias B grupės vitaminų, būtinų plaukų sveikatai, šaltinis! Vitaminai B1, B2 ir B5 yra naudingi plaukų lankstumui, tvirtumui ir bendrai gerovei. Biotinas arba vitaminas B7 yra ypač svarbūs plaukams augti, o folio rūgštis gali padėti išvengti priešlaikinio žilimo. Siekiant kovoti su tuo, kiaušiniai puikiai tinka vietiniam naudojimui.

Laikykitės protingos dietos sveikiems plaukams

Plaukų sveikata taip pat susijusi su tuo, kas yra po galvos oda, nes galiausiai atsispindi tai, kas yra aukščiau! „Gyvoji“ plauko dalis yra folikuluose ir, kaip ir kiti organai, maitinasi iš maisto ir kraujotakos. Taigi, jei jums trūksta maistinių medžiagų, jūsų plaukai akimirksniu atrodys blankūs ir ploni.