Prieškambario baldų svarba

pagal | 2021-10-24

Nenuvertinkime prieškambario baldų svarbos

Prieškambaris yra ta namų erdvė, kuri mus pasitinka pirmiausiai. O juk sakoma, kad pirmas įspūdis be galo svarbus. Tad galima drąsiai teigti, jog jaukus, stilingas ir patogus prieškambaris – jau didelė darbo dalis įrengiant naujus namus. Tinkami ir kokybiški prieškambario baldai gali padėti sukurti jaukią namiškius ir svečius pasitinkančią namų erdvę.

Tikrai nesumeluosime pasakydami, jog sėkmingiausias prieškambario baldų variantas yra tas, kai suderinama jaukumas ir funkcionalumas. Todėl pirkti baldus chaotiškai tikrai nereikėtų. Skirkite laiko planavimui. Labai dažnai prieškambario erdvė būna pakankamai nedidelė. Tuomet reikėtų ją praplėsti. Tam puikiai pasitarnaus veidrodžiai. Lengviausias būdas šią erdvę greitai pakeisti ir bent vizualiai išplėsti – rinktis itin didelį veidrodį. Interjero specialistai pataria prie tokio veidrodžio nestatyti daug smulkių daiktų. Pakanka vienos spintelės ar komodos. Taip prieškambaris atrodys daug erdvesnis.

Bene svarbiausias prieškambario baldas – spinta. Tarp pirmaujančių prieškambario spintų vis dar išlieka spintos su stumdomomis durimis, kuriose neretai  būna iš karto ir su veidrodžiu.  Jos yra ypač patogios ir taupančios vietą skirtą judėjimui.  Vėlgi grįžtam prie erdvės didinimo. Tokias spintas ekspertai rekomenduoja mažoms erdvėms. Kad patalpą optiškai dar padidintumėt, pasižvalgykite į spintas su dideliais veidrodžiais.

Jeigu nutarsite truputėlį  sutaupyti, rinkitės spintas su atviromis lentynomis. Tokioje spintoje tvarką palaikyti šiek tiek sunkiau, tačiau tą puikiai išsprendžia šiandieninėje rinkoje randamos stilingos dėžės daiktams susidėti. Jos ne tik atrodys tvarkingai, bet ir suteik išskirtinį charakterį jūsų prieškambariui.

Dar vienas ganėtinai svarbus prieškambario baldas – batų dėžė. Tikrai ne visi pageidauja grindų, nuklotų batais. Ypač tai aktualu, kai namuose gyvena daugiau žmonių. Vėlgi, taupykite erdvę ir rinkitės aukštesnes batų dėžes. Jos sutalpins visą avalynę ir užims mažą grindų plotą.

Prieškambaris gali tapti puikia galimybe ant sienų iškabinti savo mėgstamus paveikslus ar kokią kitą širdžiai mielą kolekciją. Galiausiai nepamirškite ir kilimėlių. Jie namų prieškambariui tikrai sukurs savito jaukumo. Tiesiog visus šiuos akcentus pasistenkite apgalvoti iš anksto ir tarpusavyje suderinti. Tuomet galėsite džiaugtis jaukiu ir funkcionaliu prieškambariu. Jeigu ši namų erdvė itin maža, kreipkitės į nestandartinių baldų gamintojus. Jie pagamins tokius baldus, kurie bus patogūs ir taupys vietą.